Pediatra na NFZ

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
renia878
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2015, 10:07

Pediatra na NFZ

Post autor: renia878 »

Szukam pediatry w Ostrołęce na nfz gdzie mogę jakiegoś znaleźć ?
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Pediatra na NFZ

Post autor: kormoran »

Specjalistą pediatrą na NFZ na pewno jest lekarz p. Ewa Gurzęda. Przyjmuje w przychodni jako lekarz rodzinny "Rodzina" na ulicy Gorbatowa 12?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pediatra na NFZ

Post autor: steward »

W normalny dzień tygodnia po 18, w weekedny i święta 24h przyjmuje zawsze jeden pediatra w NPL na ul. Kościuszki, bez problemu się dostaniesz i nic nie zapłacisz.
RavPL
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2013, 19:42

Re: Pediatra na NFZ

Post autor: RavPL »

Raz byłem z dzieckiem, chyba wolał bym do weterynarza jechać. Może lekarz miał zły dzień, może przerwaliśmy mu oglądanie meczu - po wizycie mam nadzieję więcej nie mieć konieczności korzystania z NPL.
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Pediatra na NFZ

Post autor: baja bongo »

Ja byłem z rok temu, meczu wtedy żadnego ważnego nie było. Jednak podejście niesamowicie aroganckie. Lekarz wydawał się, jakby pracował tam za karę. Być mże to rutyna, być może wiele osób przychodzi z wmówioną chorobą, ale ja naprawdę potrzebowałem pomocy. Efektem mojej wizyty było skierowanie do szpitala, gdzie zostałem na kilka dni.

Nie rozumiem tylko skąd taki brak uprzejmości. Nam pacjentom wcale nie potrzeba wiele, aby nie czuć się podczas lekarskiej wizyty jak bezdomny pies.
Frida_
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2011, 11:52

Re: Pediatra na NFZ

Post autor: Frida_ »

kormoran pisze:Specjalistą pediatrą na NFZ na pewno jest lekarz p. Ewa Gurzęda. Przyjmuje w przychodni jako lekarz rodzinny "Rodzina" na ulicy Gorbatowa 12?
Może jest pediatrą, ale ze specjalistą to grube nadużycie tego słowa.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Pediatra na NFZ

Post autor: elfik »

baja bongo pisze:Ja byłem z rok temu, meczu wtedy żadnego ważnego nie było. Jednak podejście niesamowicie aroganckie. Lekarz wydawał się, jakby pracował tam za karę. Być mże to rutyna, być może wiele osób przychodzi z wmówioną chorobą, ale ja naprawdę potrzebowałem pomocy. Efektem mojej wizyty było skierowanie do szpitala, gdzie zostałem na kilka dni.

Nie rozumiem tylko skąd taki brak uprzejmości. Nam pacjentom wcale nie potrzeba wiele, aby nie czuć się podczas lekarskiej wizyty jak bezdomny pies.
dla dorosłych jest inny lekarz, nie pediatra.
Domi89
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2016, 10:04

Re: Pediatra na NFZ

Post autor: Domi89 »

Teraz w centrum medycznym są pediatrzy na NFZ. Bez kolejek i długiego czekania. A w przychodni "rodzina" jest zawsze tłum chorych, w międzyczasie inny lekarz przyjmuje zdrowe dzieci na bilans/szczepienie.
ODPOWIEDZ