Strona 1 z 1

Dentysta Kucharski - opinie

: 13 paź 2015, 20:11
autor: jsrs7602
witam, potrzebuję opinii na temat dentysty p. Kucharskiego. Słyszałem różne, a przed wizytą lepiej wiedzieć.

Re: dentysta p.Kucharski- opinie

: 13 paź 2015, 21:40
autor: kml700
Osobiście nie byłem - ale słyszałem raczej słabe opinie mimo dobrego sprzętu .
Zależy też co jest do zrobienia .

Re: dentysta p.Kucharski- opinie

: 13 paź 2015, 22:12
autor: głęboka otchłań
Osobiście byłam, kilka razy, świeżo po tym jak P. Kucharski otworzył gabinet.
Robi poprawnie, dość miły, dobry, nowy sprzęt, jak na moją kieszeń - drogo.

Re: Dentysta Kucharski - opinie

: 15 paź 2015, 12:04
autor: wiki_1980
Chodze do tego lekarza, nie bede robila reklamy napisze tylko ze najblizszy wolny termin ma za poltora miesiaca, a jesli ktos sie chce umowic po 15:00 to w przyszlym roku, to chyba o czyms swiatczy

Re: Dentysta Kucharski - opinie

: 05 lis 2015, 18:24
autor: jsrs7602
" swiatczy" pewnie o Tobie....

Re: Dentysta Kucharski - opinie

: 08 lis 2015, 11:14
autor: krcfuks
To że terminy na nowy rok to o niczym nie świadczy. Na NFZ kolejki są daleko w nowy rok(nawet czerwiec) a jakość usług nie idzie w parze z ilością zapisów.

Poza tym może pracować po parę godzin tylko popołudniu więc i kolejki długie.

Czy ktoś wie czy doktor przyjmuje małe dzieci?

Re: Dentysta Kucharski - opinie

: 22 lis 2016, 20:50
autor: Agatka52
Ja osobiście nie polecam wizyta u dr trwa z przyjazdem i odjazdem 15 minut , nie oczyszcza przykleja plomby potem wypadają wizyta kosztuje 120 zł jak jesteś umówiony na wizytę to nigdy nie weszłam o czasie zawsze poślizg mino tego ze pacjenta niebyło. Jak przychodzisz na poprawkę to komentarz nie przyjemny z podejściem takim nie wróżę dr przyszłości a powinien szanować klinentow-pacjentów wydałam ponad 2 tys na żeby i to stracona kasa

Re: Dentysta Kucharski - opinie

: 03 gru 2016, 21:30
autor: sergio
Szanowni Państwo , każdy z nas ma prawo do swoich osobistych ocen i spostrzeżeń dotyczących pracy i poprawności przeprowadzanych zabiegów i leczenia przez danego lekarza , w tym przypadku stomatologa jakim jest Pan Kucharski. Ja opiszę swój przypadek , myślę że dla osób zainteresowanych i myślących może okazać się pomocny w wyborze stomatologa. Jestem człowiekiem w średnim wieku , więc co niektóre moje zęby okres świetności miały już za sobą. Zanim trafiłem do Pana Kucharskiego korzystałem wcześniej z usług czterech innych stomatologów w naszym mieście i oczywiście każdy z nich zapewniał , że jest najlepszy i zrobi wszystko najlepiej , a przy pierwszej wizycie u każdego z nich była kilku minutowa wypowiedź ile to błedów popełnił poprzednik i jakim jest niedouczonym specjalistą. Wszyscy brali takie same stawki za swoje usługi porównywalne do Pana Kucharskiego. Lecząc się u tych stomatologów poświęciłem kilka lat , straciłem trzy zęby - były to podobno przypadki beznadziejne i wypadło mi również kilka zrobionych przez nich plomb. Po tych kilku latach stanął na mojej drodze , polecony przez zadowolonego znajomego doktor Kucharski. Od razu przy pierwszej wizycie odczułem wielką różnicę , i nie chodzi tu o kwestie sprzętowe , bo sprzęt obecnie większość stomatologów ma na podobnym poziomie , ale o sposób i rzeczowość wykonywanej przez doktora pracy. Nie narzekał , że ktoś przed nim coś zepsuł , kto to robił i go nie oceniał , poprostu zajął się moimi zębami. Po tych wcześniejszych leczeniach okazało się że przez tyle lat jego poprzednicy nie wyczyścili dobrze nawet pozostałości po usuniętych zębach , a zapewniali że wszystko przeprowadzili super. Dopier doktor Kucharski poinformował mnie , że należy usunąć pozostawione resztki korzeni i to uczynił. Podsumowując moje doświadczenia mogę powiedzieć , że przez trzy lata Pan Kucharski wstawił mi kilka plomb , które nie wypadły a żadna wizyta nie trwała 15 minut , lecz zdecydowanie dłużej. Mam zrobione przez doktora również dwie korony i wstawiony implant , wszystko było robione bardzo sumiennie i z ogromną dbałością o to aby usunąć wszelkie niechciane pozostałości. O wszystkim jako pacjent byłem informowany bardzo skrupulatnie , co do cen porównywałem z czystej ciekawości i nie były najwyższe za takie usługi u nas w mieście. Ze swojej strony z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że to mój dożywotni stomatolog. Nie chcę nikomu polecać lub nie , w skrócie opisałem moje doświadczenia aby każdy mógł wyciągnąć wnioski.

Re: Dentysta Kucharski - opinie

: 04 lut 2017, 19:48
autor: zabka
Ulotki za szybami i w błocie pod galerią to nie przystoi lekarzowi

Re: Dentysta Kucharski - opinie

: 10 lip 2017, 22:58
autor: Anka123
Kucharski to gbur fasy na kase nie powinien byc lekarzem tylko kowalem. Odradzam. Odmowi pacjentowi ktory ma komplikacje.