Najlepszy ośrodek zdrowia w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
basia92
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2015, 20:00

Najlepszy ośrodek zdrowia w Ostrołęce

Post autor: basia92 »

Hej czy orientujecie się jaki ośrodek zdrowia jest najlepszy w Ostrołęce i gdzie watro się zapisać. Biorąc pod uwagę to że chcę tam chodzić z noworodkiem
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Najlepszy ośrodek zdrowia w Ostrołęce

Post autor: kormoran »

Ja zaproponowałbym przychodnię "Rodzina" na ul. Gorbatowa 12.
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Re: Najlepszy ośrodek zdrowia w Ostrołęce

Post autor: Kokoszka99 »

A ja polecę z ręką na sercu przychodnię dr. Sikorskiej przy ul. Syreny :) poza jednym pediatrą-mężczyzną, dr.Peczyński, zero podejścia do dzieci, brak wiedzy, za każdym razem nic nie słyszy w płuckach u dziecka, gardełko bada z 3 razy wkłada patyczek do buzi tak że dziecko małe prawie wymiotuje i krzyczy okropnie (gdzie u nikogo innego nam się to nie zdarzyło), dziecka nie zajmie rozmową, niczym nie zainteresuje, ogólnie jakby był za karę, mój synek nigdy nie chce dać się zbadać (z innymi lekarzami takiego problemu nie ma), dlatego jak wiem, że dziś pediatrą jest dr.Peczyński to zapisuję do lekarza ogólnego i po problemie. Reszta lekarzy jak najbardziej rewelacja zarówno pediatrzy jak i rodzinni :) Dziecko jak i pacjent dorosły zostaje ZAWSZE przyjęty, nie czeka się kilka dni na wizytę, brak długich kolejek co też pozytywnie mnie nastawia, bo dzieci nie mają ze sobą długiego kontaktu zarażając siebie nawzajem, panie pielęgniarki też w porządku :)
ODPOWIEDZ