Tanie apteki w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Domi89
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2016, 10:04

Tanie apteki w Ostrołęce

Post autor: Domi89 »

Chciałam poruszyć temat aptek w Ostrołęce. Gdzie jest najtaniej? Czy tylko w tej na ul. Piłsudskiego? Dlaczego żadna z Ostrołęckich aptek nie prowadzi strony internetowej? Oprócz "dbam o zdrowie" która jest moim zdaniem najdroższa
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: APTEKI W OSTROŁĘCE

Post autor: Infom »

... bo prowadzenie strony internetowej wiąże się z kosztami, a wtedy koszta doliczone są do cen leków :)
A co ty taki lekoman jesteś i kupujesz lekki codziennie jak pieczywo?
Jak masz przepisany jeden lek sprawdź tu i tu i po sprawię, albo porównaj na internecie i zamawiaj przez neta, nawet na receptę można zamawiać
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Tanie apteki w Ostrołęce

Post autor: baja bongo »

Ja część leków zamawiam przez internet. Aptek internetowych jest bardzo wiele, ceny o wiele niższe niż w stacjonarnych. Ceny łatwo można porównać sprawdzając leki na www.doz.pl (sieć aptek Dbam o Zdrowie).

Jeśli lek potrzebny jest nam na już, to wiadomo, że internet nie pomoże, ale ja mam taką strategię, że zapisuję jakie leki i ile używam, bo przecież wiele używamy sezonowo. Raz na kilka miesięcy składam duże zamówienie na leki w internetowej aptece. Często przy większych zakupach jest darmowa przesyłka. Leki a internetowych aptek mają bardzo długie terminy ważności, mogą leżeć. Mi się jeszcze nic nie zmarnowało.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Tanie apteki w Ostrołęce

Post autor: mIcHaLos »

DOZ wcale nie jest najdroższy - no jeśli oczywiście robisz zakupy "internetowo" - bo wizyta w stacjonarnej Aptece rzeczywiście do najtańszych nie należy :)

Różnica zakupów online vs apteka stacjonarna to czasami nawet do 40% marży :)
bati25
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 wrz 2010, 17:27

Re: Tanie apteki w Ostrołęce

Post autor: bati25 »

nie dawno na osiedlu centrum otworzyła się apteka i jest moim zdaniem tanio polecam.
http://bliskaapteka.pl/
ODPOWIEDZ