Medyczna marihuana?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
CannabisHouse
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Medyczna marihuana?

Post autor: CannabisHouse »

Witam, chciałem Was forumowicze zapytać, co sądzicie na temat używania marihuany w lecznictwie?

Jak powszechnie wiadomo wiele państw oraz stanów w USA zdecydowało się zalegalizować marihuanę leczniczą i można ją bez problemu wykupić na receptę w aptece, w Polsce dalej jest to problem, za posiadanie nawet najmniejszej ilości można być karany...

Czy naprawdę jesteśmy "sto lat za murzynami", czy ktoś tym wszystkim steruje i nie dopuszcza do legalizacji bo straciłby dochody?

Zachęcam do dyskusji.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Medyczna marihuana?

Post autor: palipies »

Według mnie niehumanitarne jest karanie czegokolwiek, co może pomóc zdrowiu człowieka, a przy tym niczemu nie szkodzi.
I to w sumie wszystko w tym macie ode mnie, człowiek zawsze powinien być na pierwszym miejscu.
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Medyczna marihuana?

Post autor: agacomplete »

jak wogóle można zdelegalizować naturalną substancję występującą od wieków w naturze to nie to samo co syntetyki wytworzone przez człowieka, to po prostu roślina taka jak każda inna jak kawa czy herbata .
ODPOWIEDZ