Psychiatra w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
tomek22
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:37

Psychiatra w Ostrołęce

Post autor: tomek22 »

Podejrzewam u siebie nerwice natręctw tak naprawdę to nie wiem czy mam udac sie do psychologa czy psychiatry. Od kogos dostałem radę ze z psychologiem to moge tylko sobie pogadac a tylko psychiatra wystawi mi diagnozę i ewentualnie zleci terapie albo zapisze leki jesli faktycznie mam jakis problem
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Psychiatra w Ostrołęce

Post autor: Akkarin »

witam . może trochę oklepane ale ma początek polecam lekarza rodzinnego , to nie są głupi ludzie skierują cie najlepiej jak potrafią.
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
tomek22
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:37

Re: Psychiatra w Ostrołęce

Post autor: tomek22 »

A co sądzicie o doktor Pokrasniewicz. Czytałem o niej wiele dobrych opinii ale tez zdarzały sie te mniej korzystne mam mętklik w głowie obawiam sie ze tylko pogorszy mój stan
udecka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2014, 10:47

Re: Psychiatra w Ostrołęce

Post autor: udecka »

Chodzi do niej moja mama i koleżanka. Dużo pomogła. Zostało przeprowadzone wiele badań, dostały leki i jest znaczna poprawa. Chyba ma dobra opinie wśród lekarzy bo nawet w Ostrowi Mazowieckiej lekarze ją polecają.
ODPOWIEDZ