Echo serca u noworodków

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
hoarwell36
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2013, 21:17

Echo serca u noworodków

Post autor: hoarwell36 »

Witam.
Gdzie w ostrołęce można zrobić ech serca noworodkowi ?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Echo serca u noworodków

Post autor: elfik »

Wszystkie znajome jakie znam jeździły do Łomzy, bo tam był najbliżej kardiolog dziecięcy. Nie wiem, może coś się zmieniło w tym temacie..
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Echo serca u noworodków

Post autor: samanta »

Można było robić na oddziale dziecięcym u nas w szpitalu. Zajmowała się tym dr Przeździecka. Dotyczyło to właśnie maluszków do 1 roku życia.
agrafka111
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2010, 19:13

Re: Echo serca u noworodków

Post autor: agrafka111 »

Ja na początku roku dostałam skierowanie na echo serca i byłam w Łomży na ul. Wyszyńskiego, tylko czas oczekiwania dość długi (chyba 3 miesiące). Przychodnia fajna - pacjenci umówieni na daną godzinę. W Ostrołęce z tego co nam mówiła lekarz rodzinna w szpitalu nie robią (albo robią dopiero na oddziale), ewentualnie w centrum medycznym - samo badanie coś ok. 140 zł + konsultacja 120 zł (mniej więcej).
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Echo serca u noworodków

Post autor: agacomplete »

TYlko Łomża ,jeśli nic pilnego można poczekać , chyba że chcesz osiwieć po źle postawionej diagnozie.
sad
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2016, 10:59

Re: Echo serca u noworodków

Post autor: sad »

Można zrobić w Łomży, ale tam przyjmuje doktor A.Karwowska z Ostrołęki - jedyny u nas kardiolog dziecięcy :)
W Ostrołęce można zrobić w Poradni Kardiologicznej na Cieplińskiego, ale tylko prywatnie.
ODPOWIEDZ