Okulista, Gumkowski czy Zielińska?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Okulista, Gumkowski czy Zielińska?

Post autor: wilczur »

Witam, kogo bardziej polecacie?
Chciałbym wizytę prywatną bo na NFZ pewnie długo trzeba czekać.
Chcę zbadać oczy bo zacząłem gorzej widzieć, ostrość widzenia i lekka poswiata w obrazie, dlatego zależy mi na rzetelnej diagnozie. Jako że nigdy u okulisty jeszcze nie byłem to chciałbym dobrze trafić żeby potem nie mieć większych problemów.
Proszę o aktualne opinie.
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Re: Okulista, Gumkowski czy Zielińska?

Post autor: MarianZjeziura »

Polecam Zielińską ma dokładny sprzęt do mierzenia wady wzroku. Byłem też kiedyś u Gumkowskiego nawet nie sprawdził komputerem czy mam cylindry.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Okulista, Gumkowski czy Zielińska?

Post autor: Pedro »

Do Gumkowskiego w poradni w szpitalu dostaniesz się, jeśli przyjdziesz i zapiszesz się z samego rana (ja chodzę ok. 6.00). Zapisują chyba 10 osób dziennie.

Mam porównanie i z jednym i drugim okulistą. Gumkowski postawił lepszą diagnozę.

Zielińska przepisała mojemu wówczas 3-letniemu dziecku okulary, ale bolały go oczy, poszliśmy do Gumkowskiego, zmienił diagnozę. Dla pewności potwierdziliśmy ją w CZD w Warszawie i u dr Lewalskiego w Szczytnie. Syn nie musi nosić okularów.

Dr Lewalski to bardzo stary i dobry lekarz. Dopytany o to, do kogo kierować się w razie konieczności w Ostrołęce, polecał dr Zielińską. Tak więc nie wiadomo, kto jest lepszy.

Pewnie najlepiej byłoby pójść najpierw do jednego lekarza a następnie u drugiego potwierdzić.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Okulista, Gumkowski czy Zielińska?

Post autor: mIcHaLos »

W Ostrołęce - Dr Zielińska, poza - Szczytno Lewalski
ODPOWIEDZ