Laserowa korekcja wzroku

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Laserowa korekcja wzroku

Post autor: michal86 »

witam.szukam okulisty który zna się,ma orientacje w laserowych korekcjach wzroku.wiem że w oce sie tego niewykonuje.chciałbym zkmś porozmawiać na ten temat.nosze soczewki -3drobie,a mimo to czytam tylko pół tablicy u okulisty.wadawzroku się niepogarsza od kilku lat,ale widzę slabo.szukam dobrego okulisty który by mi mógł pomóc:/słyszałem otych laserowych korekcjach.niewiem czy ma to sens w moim przypadku(mam oczopląs poziomy).może ktoś móglby mi pomóc,coraz trudniej mi w życiu przez ten wzrok:/dziekuje z góry za ewentualne podpowiedzi
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: ScYpIoL »

Z tego co mi się kojarzy to w salonie optycznym w Handlowcu (vis a vis SP 1) kiedyś można było zrobić badania kwalifikujące do zabiegu w jednej z Warszawskich klinik(nazwy niestety nie pamiętam). Być może nadal istnieje taka możliwość. Jeśli tak to tam dowiesz się więcej na temat laserowej korekcji wzroku. Jakby co daj znać na PW jakie koszta itp.
Pozdrawiam.
Weselnicy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:59

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Weselnicy »

Z tego, co się orientuję, to nad morzem jest klinika Kalmedica, wpisz sobie w google, byli ostatnio w programie DDTVN. Mówili o tym zabiegu i cenowo jak to u nich wygląda :)
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Kartofelek »

ZNALAZŁAM NA FB LASEROWA KOREKTA WZROKU TEL.32-245-97-63do64
32-420-63-74 do76
32-420-63-79 Weiss Klinik Chorzów, Gliwice
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: kormoran »

Z tego co mi wiadomo korekty laserowe robi się na oczach wcześniej operowanych. Tak jest np. ze mną. W 2010 roku przeszedłem operację zaćmy posterydowej i efekty były bardzo zadowalające. Nie będę pisał o szczegółach operacji. Po 2-3 latach wzrok się troszeczkę pogorszył i po badaniu zrobiono mi korektę laserową i znów było ok. Teraz mam delikatne pogorszenie ale nie wiem, czy to nie jest sprawa wieku. Skierowanie na operację /przez NFZ/ dostałem od zastępcy ordynatora oddziału okulistycznego w Przasnyszu. Na korektę kierowała mnie okulistka p. lek. Zielińska /przyjmuje prywatnie/. Myślę, że u tej okulistki można dowiedzieć się wszystkiego. Kiedyś przyjmowała koło kortów tenisowych. Chyba zmieniła siedzibę ale tam na pewno wiedzą.
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: michal86 »

a masz moze numer do tej pani zielinskiej?dziekuje za szczegolowy opis
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: marbac »

michal86 pisze:a masz moze numer do tej pani zielinskiej?
http://www.drzielinska.pl/
ScYpIoL
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2011, 9:51

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: ScYpIoL »

W czerwcu tego roku byłem u dr Zielińskiej( przy okazji wizyty z dzieckiem) i pytałem o laserową korekcję .
Pani Zielińska stwierdziła że sama się tym nie zajmuje i nie może polecić żadnej kliniki.
Więc nie polecam bo za wizytę zapłacisz 160 PLN i nic się nie dowiesz :D
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: misia »

Dr Zielińska przyjmuje teraz w przychodni na Pileckiego
ODPOWIEDZ