Zabieg usuwania stulejki

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
pawel132
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:57

Zabieg usuwania stulejki

Post autor: pawel132 »

Witam
Mam 18 lat i mam stulejkę. Dla niektórych to może być bardzo wstydliwa sprawa. Potrzebny jest zabieg. Mam kilka pytań:
Czy lepiej na NFZ czy prywatnie ? (jaka jest cena takiego zabiegu prywatnie ? )
Zna ktoś dobrego (najlepszego ) lekarza kto mógłby podjąć się zabiegu i wykona to dobrze ? (najlepiej w Ostrołęce lub okolicach ).
Czytałem posty z 2010r na forum MO, że jest w Ostrołęce jest tylko jeden dobry urolog - lek. W.Truszkowski-czy on jeszcze przyjmuje ? Dobre opinie mają też (2013r.) dr Jarząbek, dr Konowalski czy przyjmują teraz ?
Lepiej w Ostrołęce to zrobić, czy w jakiś większych miastach, np. Warszawa, Białystok, Poznań ?
Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, dodam, że jest to dla mnie b. ważne.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zabieg usuwania stulejki

Post autor: steward »

Rutynowy zabieg bardzo często wykonywany w Ostrołęce przez wszystkich urologów. Weź skierowanie z POZ, umów termin w o Urologii w Oce i załatw sprawę. Wszyscy wymienienie przez Ciebie lekarze przyjmują i nie słyszałem negatywnych opinii na ich temat. Którykolwiek z nich by Cię nie operował, byłbym spokojny. Im szybciej sprawę załatwisz tym lepiej, masz już przecież 18 lat.

Ps Nie szukałbym pomocy po większych miastach, dlatego że jest to rutynowy zabieg. Dość prosty. Lekarze uwierz mi, ale zdają sobie sprawę z tego iż jest to ważna rzecz dla 18latka, który dopiero rozpoczyna dorosłe życie. Śmiało próbowałbym do Ostrołęki. To tak jakbym szukał chirurga do operowania wyrostka w Polsce, jak dziennie każdy oddział chirurgii operuje po kilka wyrostków, na spokojnie, ci ludzie mają doświadczenie.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Zabieg usuwania stulejki

Post autor: PIq5 »

A może to sklejka a nie stulejka? Z tą pierwszą raczej poradzisz sobie sam podczas kąpieli, z tym że trochę to potrwa.
ODPOWIEDZ