Dobry ortopeda w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
bartosz2163
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 31 paź 2010, 10:50

Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: bartosz2163 »

Poszukuję dobrego ortopedy w Ostrołęce . Mam problem ze stopą . Ból promieniujący od zewnętrznej strony stopy ... Tylko naprawdę poszukuję DOBREGO ! ortopedy , a nie takiego co przepisze mi maść rozgrzewającą do smarowania ... Te metody już stosowałem, maści , masowanie , różne wkładki - nie pomaga ... Poleci ktoś dobrego ortopedę ?
Nie ma znaczenie czy na NFZ czy prywatnie.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: mIcHaLos »

W Ostrołęce ? - Niestety nie...
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: Stacja-NET »

Carolina Medical Center w Warszawie.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: antorf »

w Ostrołęce ortopedię omijaj szerokim łukiem. Owszem, po złamaniu poskładają Ci kości ale temat bólu w stawach, kościach- to dla nich kompletna nieodgadniona zagadka, na chwilę obecną- nierozwiązywalna. Polecam wspomnianą klinikę- Carolina Medical Center oraz, z własnego doświadczenia, dr. Kruszewskiego z Wysokiego Maz.
Bzyk
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 27 kwie 2010, 0:13

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: Bzyk »

Proponuję spróbować dr Cremersa. Solidny młody lekarz. Wszystko spokojnie i bez pośpiechu tłumaczy. Składał mnie i po operacji też tłumaczył co i jak.
http://www.ortost.pl/omnie.php
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Dobry ortopeda w Ostrołęce

Post autor: ikea888 »

A ja polecam dr Tomasza Bednarczyk, przyjmuje w Centrum Arnika na Piłsudskiego nad apteka. Tel 296944550
ODPOWIEDZ