Dr. Olszewska -pediatra

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
aa82
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2017, 10:05

Dr. Olszewska -pediatra

Post autor: aa82 »

Witam,
obecnie jestem w ciąży i szukam pediatry, gdyż do mojego starszego dziecka pediatra przyjmuje 3x w tygodniu (trzeba czekać z chorym dzieckiem do dnia pracy pani pediatry). Poza tym przyjmuje taśmowo i za każdym razem muszę chodzić prywatnie. Koleżanka poleciła mi dr Olszewską podobno przyjmuje na Sienkiewicza. Proszę o wasze spostrzeżenia i porady.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dr. Olszewska -pediatra

Post autor: sKaLpeL »

Jeżeli to jest ta dr, która jest ordynatorem oddziału dziecięcego w szpitalu, to mam pozytywne wrażenia po badaniach mojego dziecka w szpitalu, które przebywało na oddziale, natomiast na Sienkiewicz nigdy z wizytą nie byliśmy
amitel
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2017, 16:24

Re: Dr. Olszewska -pediatra

Post autor: amitel »

Chyba pomyliłeś z dr Tańską, bo to ona była długie lata ordynatorem pediatrii. A już na pewno nie obecnie - przynajmniej jeśli chodzi o Ostrołękę:)
Boguśka86
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2017, 22:34

Re: Dr. Olszewska -pediatra

Post autor: Boguśka86 »

Ja obecnie nie jestem zadowolona z dr.Olszewskiej byłam z córką z opuchlizną intymnej części ciała to mi powiedziała że nic nie widzi i mam się zgłosić jak będzie opuchlizna a przyjmuję w przychodni na sienkiewicza dzieci w godzinach od 8-12 i już później nie ma lekarza od dzieci to jej się zapytałam jak będzie później opuchlizna to gdzie mam się udać z dzieckiem to mi nic nie odpowiedziała nawet nie dała skierowania na prześwietlenie poprostu nic. :evil: :twisted:
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dr. Olszewska -pediatra

Post autor: sKaLpeL »

amitel pisze: 09 mar 2017, 19:27 Chyba pomyliłeś z dr Tańską, bo to ona była długie lata ordynatorem pediatrii. A już na pewno nie obecnie - przynajmniej jeśli chodzi o Ostrołękę:)
Nie pomyliłem, dr Tańska już dwano nie jest ordynatorem, w 2015 roku ordynatorem była dr Olszewska, a kto jest obecnie to nie wiem
ODPOWIEDZ