Echo serca prywatnie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Echo serca prywatnie

Post autor: misia »

Witam. Chciałam odświeżyć temat, ostatni był w 2009 r. Gdzie w Ostrołęce można prywatnie zrobić echo serca.Jaki ewentualny koszt, czy lepiej iść na pryw wiz do kardiologa i do jakiego. Proszę o namiary .Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Echo serca prywatnie

Post autor: Infom »

z rok temu robiłem u zielinskich, obok kortów tenisowych. płaciłem chyba z ponad 100 zł, warto iść prywatnie, bo masz od razu badanie i lekarz wszystko ci wytłumaczy i solidnie zbada. Polecam
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Echo serca prywatnie

Post autor: nusiaczek »

Byłam w grudniu na echo serca u dr Jacka Kazłowskiego, bardzo miły i kompetentny człowiek, długo badał, wszystko dokładnie sprawdzał. Zapłaciłam ok. 100 zł, nie pamiętam dokładnie kwoty.
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Echo serca prywatnie

Post autor: misia »

Dzięki serdeczne, znalazłam adres do dr Kazłowskiego ale nie mogę doszukać się nr telefonu. Bardzo proszę , o ile to możliwe. Pozdrawiam.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Echo serca prywatnie

Post autor: nusiaczek »

760 50 65 - ten nr znalazłam teraz w internecie, niestety nie pamiętam, na jaki numer dzwoniłam, musiałabym poszukać wyniku, może tam jest numer.
ODPOWIEDZ