Ginekolog Urszula Gronczewska

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
antylopa2012
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:02

Ginekolog Urszula Gronczewska

Post autor: antylopa2012 »

witam! mam pytanie czy ktoś korzystał z usług ginekologicznych u p.Urszuli Gronczewskiej? chcę do niej zapisać ale nie wiem gdzie ona przyjmuję w jakich dniach i czy w ogóle warto do niej chodzić .Proszę o jak najszybszą odp.dziękuję
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ginekolog Urszula Gronczewska

Post autor: Qrzysio »

Według Google lek. Urszula Gronczewska przyjmuje w nowym szpitalu i przy ul. Brata Żebrowskiego 4/2. Spróbuj uzyskać więcej informacji pod tym numerem tel. 604-968-063 (gabinet prywatny) lub dzwoniąc do rejestracji w szpitalu, gdzie przyjmuje na NFZ.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Ginekolog Urszula Gronczewska

Post autor: samanta »

antylopa2012 pisze: 14 maja 2017, 22:06 witam! mam pytanie czy ktoś korzystał z usług ginekologicznych u p.Urszuli Gronczewskiej? chcę do niej zapisać ale nie wiem gdzie ona przyjmuję w jakich dniach i czy w ogóle warto do niej chodzić .Proszę o jak najszybszą odp.dziękuję
Chcesz się zapisać ale nie wiesz, czy warto do niej chodzić? Nie możesz wyszukać gdzie przyjmuje i kiedy? Ktoś tu kombinuje :)
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Ginekolog Urszula Gronczewska

Post autor: misia »

A ona jeszcze przyjmuje ? . Chodziłam do niej chyba w 1980 r. To było wtedy gdzieś w bloku na 11 Listopada d. Waryńskiego.
ODPOWIEDZ