Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Łupiez pstry. Jak to wyleczyc

Post autor: misia »

Witaj. Na str www.naszesanatorium.pl jest taki temat. Może warto przeczytać opinie z forum. A może ktoś wyleczył z dobrym skutkiem. Pozdrawiam.
majkaj
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2017, 17:01

Re: Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Post autor: majkaj »

Jest do wyleczenia, nie martw się. Najlepiej używać przez 10 dni nizoral na całe ciało, trzymasz pianę 10 min i zmywasz. I dwie maści do smarowania. Na początku będą jeszcze bardziej białe plamy, bo to się leczy. Przez 10 dni zadnego opalania bo pogłębiasz plamy, i wtedy dopiero plamy zejdą aż zimą, bo to jest odbarwienie skóry. I wszystko do prania. Przez kilka lat kiedyś sie z tym męczyłam, az znalazłam sposób. W razie pytań pisz
tessa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2017, 8:11

Re: Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Post autor: tessa »

Byłaś u jakiegos dermatologa? Jakie masz leki? Ogólnie trochę mnie to dziwi,że tak długo leczysz ponieważ sama mialam i udało się to pokonać w dwa tygodnie Widomo,że plamki się pojawiły ale nie było ich jakoś tam dużo bo udało sie to zgasić w zarodku I szybko po wyleczeniu zniknęły ( szczególnie,że robiłam sobie peelingi ciała).
anetapasek
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2017, 11:30

Re: Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Post autor: anetapasek »

Zacznij jeść czosnek a łupież zniknie. W czosnku jest allicyna dział przeciwgrzybiczo.
tessa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2017, 8:11

Re: Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Post autor: tessa »

o matko...4 miesiące??? W sumie to nic dziwnego ponieważ samo clotrimazolum nie jjest wystarczajce Sama też używałam ale głównie leczyłam się pityver. Jest to seria do lupiezu pstrego Emulsja, szampon do włosów i jeszcze jest wcierka ( aczkolwiek sama skupiłam się na emulsji ponieaż u mnie łupież pstry był głównie na dekolcie oraz plecach). Jeszcze ważne jest regularnie pranie pościeli ( co 2-3 dni) no i bardzo dokładne pranie ubrań tak aby grzybki tam nie siedziały.
tessa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2017, 8:11

Re: Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Post autor: tessa »

Nie wiem czy stacjonarnie, jeśli już to w jakichś wiekszych aptekach. Ja zamawiałam przez internet
Awatar użytkownika
Wineve
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2018, 17:13

Re: Łupież pstry. Jak wyleczyć?

Post autor: Wineve »

W Ostrołęce w stacjonarnych nie. Ja też kupowałam przez internet, ale doszło w zaledwie kilka dni, więc dla mnie to nawet wygodniejsze niż chodzenie po aptekach i szukanie.
ODPOWIEDZ