Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
tumikumpel
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2017, 7:51

Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Post autor: tumikumpel »

Nie mogę się dodzwonić do nich, próbuje ze 30 razy dziennie pod ten nr. 29 760 89 68 a innego nie znalazłem. Czy ktoś wie jak tam można się zapisać? Może być prywatnie, bo muszę na pilnie. Pozdrawiam
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Post autor: samanta »

tumikumpel pisze: 16 lip 2017, 7:59 Nie mogę się dodzwonić do nich, próbuje ze 30 razy dziennie pod ten nr. 29 760 89 68 a innego nie znalazłem
Zawsze mam to samo. Panie siedzące w rejestracji albo ignorują telefony, albo od razu rozłączają. Rozumiem, że jak robi coś wymagającego skupienia to nie może, ale bez przesady, nie raz byłam u lekarza i z czymś takim jak tam się nie spotkałam. Wracając do pytania - musisz załatwić sprawę osobiście, bo osiwiejesz. Czynne mają codziennie, zwykle tak jakoś od 8-9. Nie ma też gwarancji, że od razu albo w ogóle się dostaniesz nawet prywatnie, bo terminy są długie, albo nie ma wcale. Powodzenia :)
tumikumpel
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2017, 7:51

Re: Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Post autor: tumikumpel »

Dzięki Samanta za odpowiedź, żebym tylko był pewny czy jak pojadę tam to też kogoś zastanę bo mam prawie 80 km do niej.
marcus
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2007, 9:20

Re: Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Post autor: marcus »

Słuchaj , jak masz 80 km do Ostrołęki , to proponuję znaleźć jakiegoś foniatrę bądź kogoś o podobnej specjalizacji w Warszawie.
Prywatnie znajdziesz kogoś bez problemu i w szybkim terminie , do tego na pewno będzie to ktoś z "wyższej " półki.
Wystukaj sobie w google specjalizację i wpisz miejscowość np. Warszawa.
Ostrołęki raczej bym się nie trzymał :wink: .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Post autor: mIcHaLos »

Bardzo odważnie żeby lecieć 80km do "ostrołęckich laryngologów" - szkoda paliwa :) - popieram wypowiedź marcus'a :)
tumikumpel
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2017, 7:51

Re: Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Post autor: tumikumpel »

Dzięki za porady lecz muszę do niej się dostać, jestem do końca tygodnia na urlopie, jak się nie dodzwonię to w następnym tygodniu pojadę tam. Napiszę dlaczego tak nie można się dodzwonić bo próbuje ze 20 razy dziennie.
tumikumpel
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2017, 7:51

Re: Jak dostać się do laryngologa dr. E. Białobrzeskiej

Post autor: tumikumpel »

Dodzwoniłem się wreszcie do nich, ale Pani która odebrała telefon była strasznie obrażona, tłumaczyła się tym że to okres wakacyjny. Czy to w ogóle można tak postępować, nie dość że płacimy składki zdrowotne to trzeba iść prywatnie. I straszne obrażenie że do lekarza chce się iść.
ODPOWIEDZ