Urolog godny polecenie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Karola0806
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:43

Urolog godny polecenie

Post autor: Karola0806 »

Witam, maz dostal skierowanie do poradni urologicznej i polecono nam szpital w Ostrołęce tylko nie wiemy ktory lekarz jest godny polecenia. Prawdopodobnie potrzebny bedzie zabieg urologiczny. Z gory dziekuje za wszelka pomoc i czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.
marcus
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 31 mar 2007, 9:20

Re: Urolog godny polecenie

Post autor: marcus »

Witam ,
wszyscy urolodzy w Ostrołęce są dobrzy, niemniej jednak może skontaktujcie się z Bartoszem Konowalskim-obecnie kierownik oddziału urologicznego,młody,bardzo kontaktowy lekarz,przyjazny pacjentom.
Prywatnie przyjmuje w Centrum Medycznym na ul.11 Listopada,na NFZ bodajże w przychodni urologicznej we czwartki od 13, ale ze skierowaniem trzeba się zapisać w rejestracji i poczekać.
Pozdrawiam.
Karola0806
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:43

Re: Urolog godny polecenie

Post autor: Karola0806 »

Dziekuje za odpowiedz. Niby zapiano nas do dr Truszkowskiego ale wolalam zasiegnac opini innych bo nie mieszkamy w okolicach ostrołeki i nie znamy tu umiejetnosci lekarzy. A kolejki na nfz rzeczywiscie dlugie i trzeba probowac prywatnie. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz.
becia23
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2017, 11:12

Re: Urolog godny polecenie

Post autor: becia23 »

Ja też zdecydowanie polecam Doktora Konowalskiego -świetny lekarz, potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć, i z tego co wiem w Centrum Medycznym wcale nie trzeba długo czekać - mój mąż umówił sie właściwie na następny dzień , bardzo polecam....
ODPOWIEDZ