Oddział stacjonarny rehabilitacji w szpitalu

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Oddział stacjonarny rehabilitacji w szpitalu

Post autor: Kartofelek »

Może ktoś wie, czy i kiedy w ostrołęckim szpitalu zostanie utworzony stacjonarny oddział rehabilitacji? Osoby niepełnosprawne oczekują na taki oddział, bo dotychczas musieli i muszą jeździć na kwalifikacje, a potem po kilku latach oczekiwania w kolejce na rehabilitację do Przasnysza, Ostrowi czy Łomży. Tam z kolei dziwią się, że my w Ostrołęce mamy nowy, piękny szpital, który nie zaspokaja potrzeb pacjentów. W 2017r będąc w szpitalu w Przasnyszu medycy mówili, że taki oddział stacjonarny w Ostrołęce powstanie jesienią, ale w ostrołęckim szpitalu niczego dowiedzieć się na ten temat nie można.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Oddział stacjonarny rehabilitacji w szpitalu

Post autor: oes »

W ostrołęckim szpitalu funkcjonuje... DZIENNY ODDZIAŁ REHABILITACYJNY - na zabiegi od dnia rejestracji trzeba czekać 30-ci dni... Zabiegi wykonywane są zależnie od zaleceń lekarza przeciętnie przez 20dni(nie wlicza się sobót, niedziel i dni świątecznych). Z tej formy korzystają również pacjenci oddziału ortopedycznego.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Oddział stacjonarny rehabilitacji w szpitalu

Post autor: Kartofelek »

Chodzi mi o oddział stacjonarny, gdzie pacjent przebywa 24h na dobę ,nie musi codziennie dojeżdżać do szpitala na rehabilitację. Takie oddziały stacjonarne mają szpitale w Łomży, Przasnyszu, Ostrowi Mazowieckiej. Są one bardzo oblegane i czeka się u nich po ok. 2 lat. Dlaczego w Ostrołęce nie tworzy się takiego oddziału. Przecież jest bardzo potrzebny. Decydenci otwórzcie oczy!
ciamciaramcia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2016, 11:57

Re: Oddział stacjonarny rehabilitacji w szpitalu

Post autor: ciamciaramcia »

7,0% PKB na zdrowie i może się doczekasz, obecne obiecane 6,0 % w 2025 będą przetrawione przez urzędników którzy walecznie i z niesłychanym zaangażowaniem będą próbowali zachęcić pielęgniarki, fizjoterapeutów i lekarzy z wschodu do pracy u nas w kraju bo nie będzie komu pracować na już istniejących oddziałach
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Do Redakcji Mojej Ostrołęki, dotyczy- Oddział stacjonarny rehabilitacji w szpitalu

Post autor: Kartofelek »

Ze względu na to, że w poruszonym temacie nikt nie udzielił mi odpowiedzi, uprzejmie proszę Redakcję Mojej Ostrołęki o zdobycie informacji na interesujący mnie oraz wielu mieszkańców Ostrołęki i okolic problem uruchomienia w ostrołęckim szpitalu stacjonarnego oddziału rehabilitacji. Jestem osobą niepełnosprawną i codzienne dojeżdżanie do szpitala na rehabilitację jest dla mnie /i nie tylko dla mnie/ poważnym problemem.
Za pozyskanie informacji z góry bardzo dziękuję.
ODPOWIEDZ