Stomatolog Janczewski

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
maja1983maja
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2018, 9:28

Stomatolog Janczewski

Post autor: maja1983maja »

czy chodził ktoś do dr. Janczewskiego na 22 Lipca ? proszę o jakieś opinie? czy to dobry stomatolog ? mam sporo do leczenia i poniosę spore koszty i chciałabym coś wiedzieć. dodam, że boję się dentysty i zaniedbałam ząbki pierwsze wrażenie po wizycie ok ale może ktoś coś wie więcej, może chodził do niego? o innych dentystach mnóstwo opinii o Nim praktycznie w ogóle.
C22H28N2O
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2018, 13:02

Re: Stomatolog Janczewski

Post autor: C22H28N2O »

Dosyć długo tam się leczyłem, więcej info mogę udzielić, żeby nie było że jakiś stronniczy jestem czy jak.
W sensie na priv. Oczywiście.
ryś
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 11 gru 2023, 0:07

Re: Stomatolog Janczewski

Post autor: ryś »

Pan Janczewski wyrwał mi ząb trzonowy około dwóch tygodni temu. Z dziąsła wystają kawałki kości i korzeni. W dalszym ciągu odczuwam niewielki ból zwłaszcza gdy jestem na dworze, gdy jest chłodno. Czemu tak to zrobił tego nie wiem, nie miałem z nim żadnych zatargów, nie sprzeczaliśmy .
ryś
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 11 gru 2023, 0:07

Re: Stomatolog Janczewski

Post autor: ryś »

Od wielu lat przewlekle choruję. Myślałem że przynajmniej u dentysty pomyślnie się zakończy ale stało się inaczej.
ODPOWIEDZ