Weterynarz, który leczy

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Weterynarz, który leczy

Post autor: jermak »

witam,
w ramach oswajania się ze specyfiką Ostrołęki ruszyłem na poszukiwania gabinetu weterynaryjnego.
Mam psiaki: bardzo dużego, średniego i małego, oraz kota, ten duży pies jest stary, ma problemy z chodzeniem, sercem, więc wymaga wizyty domowej lekarza.
Niby proste - obszedłem gabinety wg adresów w internecie, to znaczy cztery w Ostrołęce
Jestem mocno zdegustowany postawą lekarzy/właścicieli, we wszystkich brak było pacjentów przez 15-20 minut rozmowy, a jednocześnie żaden z lekarzy nie miał czasu na wizytę domową, oczywiście dodatkowo płatną.
Godziny przyjęć w internecie i na drzwiach gabinetu oznaczają jedynie, że może być tam lekarz, ale to raczej przypadek kiedy rzeczywiście tam będzie.
Podane godziny dyżurów w sobotę i niedzielę okazały się faktem medialnym, typu "był kiedyś taki pomysł, ale teraz nie mamy czasu".
Wyposażenie gabinetów też takie raczej "skromne", analizy krwi fizycznie wykonywane chyba dopiero w Warszawie.
Mocno to zadziwia, bo: przyzwyczajenie do kolejki przed gabinetem, ale i dyspozycyjność lekarzy (3-6 lekarzy na gabinet) przez 24 godziny na dobę, łącznie z płatnym dojazdem w ciągu dnia, jeśli konieczne.
Nie zapytam z czego utrzymują się takie mini gabinety, ale GDZIE ZNAJDĘ LEKARZA WETERYNARII, KTÓRY LECZY i może PRZYJECHAĆ czasem do chorego psa.
onaaa123
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2011, 20:13

Re: weterynarz, który leczy

Post autor: onaaa123 »

Chyba jedyną lecznicą weterynaryjną w Ostrołęce godną polecenia jest lecznica na ul. Baśniowej, chociaż jak wyglądają wizyty domowe tego niewiem.
Pozdrawiam
amitel
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2017, 16:24

Re: weterynarz, który leczy

Post autor: amitel »

Polecam spróbować tu:
Gabinet weterynaryjny Vet-Medica.
Adres: Wincentego Pola 31, 07-410 Ostrołęka
tel.: 29 760 21 96
Pani doktor z wielką empatią do swoich pacjentów, może przyjedzie na wizytę domową.
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Weterynarz, który leczy

Post autor: misia »

Na Baśniowej robi analizę krwi na miejscu. Korzystałam z usług w przypadku podejrzenia zapalenia pokleszczowego.Pozdrawiam.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Weterynarz, który leczy

Post autor: jermak »

dzięki za szybki odzew, przyjaciele psiaków to faktycznie bardziej przychylni ludzie
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Weterynarz, który leczy

Post autor: jermak »

Sprawdziłem, weterynaria na Baśniowej robi całkiem dobre wrażenie, prawdopodobnie (choć niezbyt chętnie) mogą być jednak wizyty domowe w szczególnych przypadkach i po uzgodnieniu terminu ze sporym wyprzedzeniem, ale jednak można.
Z zewnątrz barak wygląda jak marny barak zabytkowy po PRL, ale w środku przychylny lekarz i chyba nawet leczy zwierzaki.
ODPOWIEDZ