Strona 1 z 1

Weterynarz, który leczy

: 19 cze 2018, 22:16
autor: jermak
witam,
w ramach oswajania się ze specyfiką Ostrołęki ruszyłem na poszukiwania gabinetu weterynaryjnego.
Mam psiaki: bardzo dużego, średniego i małego, oraz kota, ten duży pies jest stary, ma problemy z chodzeniem, sercem, więc wymaga wizyty domowej lekarza.
Niby proste - obszedłem gabinety wg adresów w internecie, to znaczy cztery w Ostrołęce
Jestem mocno zdegustowany postawą lekarzy/właścicieli, we wszystkich brak było pacjentów przez 15-20 minut rozmowy, a jednocześnie żaden z lekarzy nie miał czasu na wizytę domową, oczywiście dodatkowo płatną.
Godziny przyjęć w internecie i na drzwiach gabinetu oznaczają jedynie, że może być tam lekarz, ale to raczej przypadek kiedy rzeczywiście tam będzie.
Podane godziny dyżurów w sobotę i niedzielę okazały się faktem medialnym, typu "był kiedyś taki pomysł, ale teraz nie mamy czasu".
Wyposażenie gabinetów też takie raczej "skromne", analizy krwi fizycznie wykonywane chyba dopiero w Warszawie.
Mocno to zadziwia, bo: przyzwyczajenie do kolejki przed gabinetem, ale i dyspozycyjność lekarzy (3-6 lekarzy na gabinet) przez 24 godziny na dobę, łącznie z płatnym dojazdem w ciągu dnia, jeśli konieczne.
Nie zapytam z czego utrzymują się takie mini gabinety, ale GDZIE ZNAJDĘ LEKARZA WETERYNARII, KTÓRY LECZY i może PRZYJECHAĆ czasem do chorego psa.

Re: weterynarz, który leczy

: 20 cze 2018, 7:18
autor: onaaa123
Chyba jedyną lecznicą weterynaryjną w Ostrołęce godną polecenia jest lecznica na ul. Baśniowej, chociaż jak wyglądają wizyty domowe tego niewiem.
Pozdrawiam

Re: weterynarz, który leczy

: 20 cze 2018, 17:11
autor: amitel
Polecam spróbować tu:
Gabinet weterynaryjny Vet-Medica.
Adres: Wincentego Pola 31, 07-410 Ostrołęka
tel.: 29 760 21 96
Pani doktor z wielką empatią do swoich pacjentów, może przyjedzie na wizytę domową.

Re: Weterynarz, który leczy

: 21 cze 2018, 14:04
autor: misia
Na Baśniowej robi analizę krwi na miejscu. Korzystałam z usług w przypadku podejrzenia zapalenia pokleszczowego.Pozdrawiam.

Re: Weterynarz, który leczy

: 22 cze 2018, 14:35
autor: jermak
dzięki za szybki odzew, przyjaciele psiaków to faktycznie bardziej przychylni ludzie

Re: Weterynarz, który leczy

: 28 cze 2018, 1:32
autor: jermak
Sprawdziłem, weterynaria na Baśniowej robi całkiem dobre wrażenie, prawdopodobnie (choć niezbyt chętnie) mogą być jednak wizyty domowe w szczególnych przypadkach i po uzgodnieniu terminu ze sporym wyprzedzeniem, ale jednak można.
Z zewnątrz barak wygląda jak marny barak zabytkowy po PRL, ale w środku przychylny lekarz i chyba nawet leczy zwierzaki.