Strona 1 z 1

Oddział otolaryngologiczny w szpitalu

: 24 wrz 2018, 13:12
autor: ernestoo
Witam,

miał ktoś może ostatnio jakąś styczność z tym oddziałem w szpitalu? Muszę przejść zabieg septoplastyki przegrody nosowej i zastanawiam się czemu jest taka duża różnica w czasie oczekiwania na operację między Łomżą a Ostrołęką. Kilka lat temu czytałem, że nie warto decydować się na zabieg akurat w Ostrołęce. A jak jest teraz?

Re: Oddział otolaryngologiczny w szpitalu

: 24 wrz 2018, 16:38
autor: max33
Nie tyle że, nie warto ,co ryzykujesz swoim zdrowiem.
Miałem operacje na przegrode która robią w Oka BEZ ZNIECZULENIA- narkozy w XXI wieku.Nigdy więcej i nastąpiła perforacja przegrody.MIE POLECAM,BRAK DOBRYCH I MĄDRYCH LEKARZY!!

Re: Oddział otolaryngologiczny w szpitalu

: 25 wrz 2018, 19:31
autor: steward
Paciorek trzeba było zmówić, czym jest operacja na przegrodę bez znieczulenia skoro kobiety w ostrołęce RODZĄ bez znieczulenia. Zaleca się im gaz i ćwiczenia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Oto wasza dobra zmiana, a zarówno Twoja przegroda jak i macica Twojej kobiety należą do "narodu" i standardów "około operacyjnych". :lol: :lol: :lol:

Re: Oddział otolaryngologiczny w szpitalu

: 02 paź 2018, 10:31
autor: ktosia
Głupoty.
Odkąd funkcjonuje "nowy szpital" - w lutym będzie 10 LAT! , wszystkie zabiegi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym, czyli w narkozie.
Sama miałam tam zabieg i polecam. Lekarze bardzo dobrzy, także nowa kadra młodych lekarzy, opieka pielęgniarska znakomita.
Różnice w kolejce zależą od kontraktu szpitala jak też od regionu, który dany szpital "obsługuje".
Różnice te wynikają też z powtarzania właśnie takich głupot, jak powyższe.
Jest XXI wiek i robi się wszystko, żeby nie bolało i zabiegi robione są w narkozie, a kto pisze , że jest inaczej - kłamie :)