Strona 1 z 1

Leczenie zębów pod narkozą

: 18 gru 2018, 12:27
autor: Lema
leczy zęby pod narkozą? Poproszę o konkretne informacje.

Re: Który dentysta w OSTROŁĘCE

: 18 gru 2018, 20:47
autor: Fad.Er
Z tego co wiem żaden dentysta nie leczy pod narkozą w Ostrolęce, sam dwa lata temu szukałem takowego ! Ale wiem,który leczy BEZ BÓLOWO! ( tak to prawda) Dzięki Pani Dr.Wiolettcie Czaplińskiej przestałem się bać dentysty ! POLECAM!

Wioletta Czaplińska Ul.Kuklińskiego 4 na przeciwko ZUS-u

Re: Który dentysta w OSTROŁĘCE

: 19 gru 2018, 2:20
autor: jermak
Pod narkozą to raczej zabiegi chirurgiczne, implanty, modelowanie szczeki, zęby i leczenie to znieczulenia różnego typu, ale miejscowe.
Z moich doświadczeń wystarcza dobre, czasem dwustopniowe znieczulenie.

Re: Leczenie zębów pod narkozą

: 19 gru 2018, 18:21
autor: Infom
Można leczyć pod narkozą zęby i nie muszą być to zabiegi jak kolega wyżej opisuje, ale najbliżej Warszawa.

Re: Leczenie zębów pod narkozą

: 23 gru 2018, 14:51
autor: feliks
Specjalnie poświęcam kawałek niedzieli i zakładam tu konto, bo temat po części mnie dotyka,

pytanie do autora: Tanio czy dobrze?

osobiście NIGDY nie byłem u dentysty na NFZ, pomimo wydanej całej sterty kasy na prywatnych dentystów, ostatecznie w młodym wieku nie mam już 2 stałych zębów. Z czego jeden straciłem bo prywatna oferma z makowa mazowieckiego zostawiła mi w zębie zaplombowany w kanale ułamany czyścik co po 6 latach doprowadziło do zaczątku zgorzeli. Ząb stały, trudny bo nisko schowany w dziąśle tylko usunięcie i tylko chirurg.

Chirurgicznie usuwają też w Ostrołęce na gołębiej, robiłem tam pantomograf który nic nie wykazał. Tam jest może i dobrze, nie wiem bo byłem tylko kilka razy ale za to jest niesamowicie drogo- za czyszczenie/ przegląd z piaskowaniem pani powiedziała 250zł. Terminy mimo ze prywatnie około 30 do 60dni, zdecydowanie za długo jak na prywatne. Jak odmówiłem piaskowania to niemalże mnie wygonili z fotela mimo, że piaskowanie to nic dobrego dla szkliwa.

Jeśli chcesz narkozę, dobrego lekarza, nie możesz tu zaoszczedzić- mazowieckie centrum stomatologii warszawa śródmieście nowy zjazd 1. Polecam Panią doktor Matuszczyk. Mój problem rozwiązała w niecałe 30 minut. Zarezerwuj sobie cały dzień na wycieczkę tam- korki korki korki i wszystko płatne. Szatnia parking dziękuję i dowiedzenia. Robią wszystko od napraw dziecięcych do dorosłych od narkoz po protezy.

Re: Leczenie zębów pod narkozą

: 21 sty 2019, 15:19
autor: sowka_ok
Słyszałam dobre opinie o Panu z "rosyjskim" nazwiskiem :) Jak na Ostrołękę, ceny wysokie ale podejście i zabiegi profesjonalne ma.