Który ginekolog lepszy?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
zochosiaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2019, 23:24

Który ginekolog lepszy?

Post autor: zochosiaa »

Witam, niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki. Okazało się, że jestem w ciąży. Proszę o polecenie najlepszego ginekologa do prowadzenia ciązy - położnika. Z góry dziękuję, Daria :)
Leopold
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 11 cze 2018, 11:23

Re: Który ginekolog lepszy ?

Post autor: Leopold »

Młode matki polecają innych lekarzy niż kobiety, które rodziły dzieci 5-10 lat temu. Dzieje się tylko z powodu zmiany "mody". Ja polecam lekarza starszego, wieloletniego ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego w ostrołęckim szpitalu. Doktor Jerzy Piątek. Prowadził nam ciążę, mamy dwójkę zdrowych dzieci. Powodzenia.
Kontakt znajdziesz tutaj: https://www.moja-ostroleka.pl/lekarze.html
tomasz007
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 gru 2018, 14:02

Re: Który ginekolog lepszy?

Post autor: tomasz007 »

Z tego co słyszałem doktor Piątek nie wykonuje USG- ale zweryfikuj tą informację.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Który ginekolog lepszy?

Post autor: samanta »

tomasz007 pisze: 15 sty 2019, 15:04 Z tego co słyszałem doktor Piątek nie wykonuje USG- ale zweryfikuj tą informację.
Dr Piątek wykonuje usg. Jak bez tego mógłby prowadzić jakąkolwiek ciążę? Też go polecam. Jeśli nie on, to na pewno ktoś, kto ma też dyżury w szpitalu, większy komfort przy porodzie.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Który ginekolog lepszy?

Post autor: Qrzysio »

Wykonuje USG i często sprawdza cytologię. Poza tym ma nowy aparat USG. Kieruje także na badanie 3D do Białegostoku.
pacjentka1
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2019, 11:59

Re: Który ginekolog lepszy?

Post autor: pacjentka1 »

Chciałam przestrzec wszystkie pacjentki korzystające z usług dr Pyskło w przychodni Zdrowie Kobiety na ul. Pileckiego. Będąc w ciąży zapisałam się do dr na NFZ, w końcu badania należą mi się na fundusz, oczywiście podstawowe, wg opinii dr a za resztę bagatela zapłaciłam prawie 400 zł (które zlecił mi prywatnie). Zdziwiłam się kiedy po zalogowaniu się do ZIP (w NFZ) przychodnia pobrała za te same badania z mojego funduszu kasę. Położna w ww. przychodni poinformowała mnie że USG na NFZ też nie przysługuje (więc 150 zł zapłaciłam Panu dr, oczywiście4 paragonu nie otrzymałam), jednak po konsultacji telefonicznej w NFZ pani poinformowała mnie, że jak najbardziej kobiecie w ciąży USG przysługuje na kasę chorych. Dziewczyny nie dajmy się oszukiwać, dlaczego mamy płacić za coś co nam przysługuje na NFZ. ZRÓBMY COŚ Z TYM!!!
ODPOWIEDZ