Strona 1 z 1

Który ginekolog lepszy?

: 14 sty 2019, 23:27
autor: zochosiaa
Witam, niedawno przeprowadziłam się do Ostrołęki. Okazało się, że jestem w ciąży. Proszę o polecenie najlepszego ginekologa do prowadzenia ciązy - położnika. Z góry dziękuję, Daria :)

Re: Który ginekolog lepszy ?

: 15 sty 2019, 3:29
autor: Leopold
Młode matki polecają innych lekarzy niż kobiety, które rodziły dzieci 5-10 lat temu. Dzieje się tylko z powodu zmiany "mody". Ja polecam lekarza starszego, wieloletniego ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego w ostrołęckim szpitalu. Doktor Jerzy Piątek. Prowadził nam ciążę, mamy dwójkę zdrowych dzieci. Powodzenia.
Kontakt znajdziesz tutaj: https://www.moja-ostroleka.pl/lekarze.html

Re: Który ginekolog lepszy?

: 15 sty 2019, 15:04
autor: tomasz007
Z tego co słyszałem doktor Piątek nie wykonuje USG- ale zweryfikuj tą informację.

Re: Który ginekolog lepszy?

: 16 sty 2019, 21:50
autor: samanta
tomasz007 pisze:
15 sty 2019, 15:04
Z tego co słyszałem doktor Piątek nie wykonuje USG- ale zweryfikuj tą informację.
Dr Piątek wykonuje usg. Jak bez tego mógłby prowadzić jakąkolwiek ciążę? Też go polecam. Jeśli nie on, to na pewno ktoś, kto ma też dyżury w szpitalu, większy komfort przy porodzie.

Re: Który ginekolog lepszy?

: 17 sty 2019, 2:49
autor: Qrzysio
Wykonuje USG i często sprawdza cytologię. Poza tym ma nowy aparat USG. Kieruje także na badanie 3D do Białegostoku.

Re: Który ginekolog lepszy?

: 04 lut 2019, 12:06
autor: pacjentka1
Chciałam przestrzec wszystkie pacjentki korzystające z usług dr Pyskło w przychodni Zdrowie Kobiety na ul. Pileckiego. Będąc w ciąży zapisałam się do dr na NFZ, w końcu badania należą mi się na fundusz, oczywiście podstawowe, wg opinii dr a za resztę bagatela zapłaciłam prawie 400 zł (które zlecił mi prywatnie). Zdziwiłam się kiedy po zalogowaniu się do ZIP (w NFZ) przychodnia pobrała za te same badania z mojego funduszu kasę. Położna w ww. przychodni poinformowała mnie że USG na NFZ też nie przysługuje (więc 150 zł zapłaciłam Panu dr, oczywiście4 paragonu nie otrzymałam), jednak po konsultacji telefonicznej w NFZ pani poinformowała mnie, że jak najbardziej kobiecie w ciąży USG przysługuje na kasę chorych. Dziewczyny nie dajmy się oszukiwać, dlaczego mamy płacić za coś co nam przysługuje na NFZ. ZRÓBMY COŚ Z TYM!!!