Szukam dobrego endokrynologa lub urolog?!

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Kamil2088
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2019, 19:32

Szukam dobrego endokrynologa lub urolog?!

Post autor: Kamil2088 »

Witam jak w temacie szukam dobrego endokrynologa lub urolog ponieważ mam problemy z hormonami jeździłem do wawy do urolog ale nie pomógł mi rozłożył ręce chodzi głównie o słabe LH, FSH, TESTOSTERON może znacie kogoś co się zna i się zaangazuje ponieważ ja już zjezdzilem lekarzy i jak narazie przez 2.5roku wsadził em tylko sporo kasy a żaden nie pomógł! Z góry dziękuję za wszelkie info. Pozdrawiam
henio68
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2017, 6:21

Re: Szukam dobrego endokrynologa lub urolog?!

Post autor: henio68 »

Witam! miałem podobny problem jakies 4 lata temu.byłem u urologa w szpitalu w Ostrołece i jak zobaczył duze bąble to odrazu wypisał skierowanie na zabieg chirurgiczny.Nie wyraziłem zgody a zastosowałem poradę starszego lekarza rodzinnego.Kup w aptece korę dębową,rob z niej napar i wlej na miskię i rób po kilka minut -pięć do dziesieciu tzw. nasiadówki rano i wieczorem tak przez kilka dni.Bąble poznikały i wszystko jest okej do tej pory i obyło się bez zabiegów chirurgicznych po których gojenie podobno trwa długo.Pozdrawiam !
henio68
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 cze 2017, 6:21

Re: Szukam dobrego endokrynologa lub urolog?!

Post autor: henio68 »

Przepraszam! pomyliło mi się z hemoroidami
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Szukam dobrego endokrynologa lub urolog?!

Post autor: misia »

Jeśli chodzi o endokrynologa polecam panią doktor Siewko z Białegostoku, która przyjmuje u Zielińskiego raz w mcu pryw
sowka_ok
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 23 lis 2018, 19:33

Re: Szukam dobrego endokrynologa lub urolog?!

Post autor: sowka_ok »

Pozwolę się podpiąć pod temat, po wizycie u trychologa okazało się, że mam problemy z tarczycą i potrzebuję dobrego lekarza na miejscu. Gdzie Dr Zieliński przyjmuje?
sowka_ok
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 23 lis 2018, 19:33

Re: Szukam dobrego endokrynologa lub urolog?!

Post autor: sowka_ok »

Chciałabym podbić temat, może ktoś ma jeszcze informacje o endokrynologach w regionie?
ODPOWIEDZ