Promyk

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Promyk

Post autor: aj_em22 »

Proszę o opinie, jak z rzetelnością diagnoz?
Mama5
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2019, 13:00

Re: Promyk

Post autor: Mama5 »

Jestem mamą 5- letniego chłopca z problemami różnej natury. Do Fundacji Promyk trafiłam wraz z synkiem ponad dwa lata temu i było to najlepsze, co mogło się zdarzyć zagubionej matce. Konkretna, merytoryczna pomoc w trudnych momentach dała poczucie bezpieczeństwa mnie jako rodzicowi oraz dziecku, które chętnie uczęszcza na zajęcia i badania. Specjaliści Fundacji Promyk bardzo pomogli mojemu synkowi i nadal pomagają, dzięki naprawdę wnikliwej, rzetelnej diagnozie oraz ciągłemu wsparciu widać zaskakujace i zadowalające efekty u dziecka. A najważniejsze, że otrzymałam też cenne wskazówki poszerzajace diagnozę synka i wiem jak, gdzie i kiedy dalej działać. Doceniam zaangażowanie specjalistów, profesjonalne podejście i bardzo dobrą organizację. Ze swojej strony mogę polecić to miejsce. Pozdrawiam wszystkich Rodziców i Dzieci z problemami.
ODPOWIEDZ