Doktor Agnieszka Tańska

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
lucia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2020, 20:02

Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: lucia »

Drodzy rodzice, jaką opinię macie o pani Agnieszce Tańskiej? Czy jest dobrym pediatrą czy tylko jest tak mocno przereklamowana? Proszę o szczere odpowiedzi, bo już szukam ratunku u różnych pediatrów i każdy stawia inną diagnozę.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: Qrzysio »

Tak, jest dobrym i doświadczonym pediatrą. Szczerze polecam.
userka
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 paź 2015, 13:07

Re: Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: userka »

Ja złego słowa nie powiem ale jednak wolałabym poszukać innego lekarza.
Nie wiem co dokładnie chcesz zdiagnozować u pediatry ale z czystym sumieniem mogę polecić dr. Jakowickiego (pulmonolog, pediatra).
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: Markqus »

userka pisze: 18 sty 2020, 19:35 Ja złego słowa nie powiem ale jednak wolałabym poszukać innego lekarza.
Nie wiem co dokładnie chcesz zdiagnozować u pediatry ale z czystym sumieniem mogę polecić dr. Jakowickiego (pulmonolog, pediatra).
Mnie uczyli ,że wszystko co przed "ale' jest gó ...o warte , masz coś do dr Tańskiej napisz to wyraźnie , jeśli nie to takie rady zachowaj dla siebie.
ciamciaramcia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2016, 11:57

Re: Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: ciamciaramcia »

Nie orientuje się w cenach ale (i to co przed ale nie jest w cale takie "nieprawdziwie") ale za wizytę u lekarza zapłacisz tyle co w biedronce na zakupy na 2-3 dni. Można zaryzykować.
dr Tańska jest doświadczonym lekarzem, nie wielu ma takie doświadczenie ale może być to zarówno zaleta jak i wada
ale ja się nie znam- rzadko odwiedzam lekarzy;

szukajmy rozwiązań a nie problemów, takie krytykowanie innego postu a nie odpowiadanie na temat jest wstępem do wirtualnej walki na słowa ludzi którzy w rzeczywistości mogą nie zasługiwać na poklask

ale właśnie robię to samo
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: Andrzej1 »

Markqcus - jak zwykle merytorycznie, skąd biorą takich ubogich w inteligencję ludzijak ty? pewnie wiesz. jeden post ci usunęli, musiałeś się równie inteligentnym wyrównać... zobacz, większość twoich wypowiedzi nie ma związku z zamieszczonymi postami. Może powinieneś udać się do specjalisty ? Może potrzebujesz większej atencji ze strony środowiska ? Zrób coś dla innych. przestać się wypowiadać w tematach o których nie masz pojęcia, malutki pieniaczu.
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: Markqus »

Spadaj,nie mam zamiaru z tobą dyskutować , to jakby kopać się z koniem .Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem,i rozumiem ,że inni to ty ,oszołomie.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Doktor Agnieszka Tańska

Post autor: gutek »

Gdyby nie dr Tańska nie pisałbym tego posta.
ODPOWIEDZ