Sor Ostrołęka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Puciekk94
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2020, 21:45

Sor Ostrołęka

Post autor: Puciekk94 »

Dnia 5ego lutego pomiedzy godzina 20 a 21 wykonalam telefon do rejestracji SOR. Wytlumaczylam pierwszej Pani ze jestem w 6-7 tygodniu ciazy I mam bole brzucha pytajac co ja moge zrobic ... pierwsza Pani podala mi 2 inne koncowki do Pani Poloznej ... dodzwonilam sie do szatniarza w szpitalu nastepnie 2 koncowka nie istniala... wiec wykonalam telefon drugi raz mowiac ze przed chwila dzwonilam I Podala mi Pani zly numer ( byla to juz inna kobieta ) uslyszalam od niej ze jestem problemem I przeszkadzam jej w pracy po czym odlozyla sluchawke. Chwile pozniej pojechalam na SOR I jednak Pani polozna sie znalazla .. po rozmowie z Pania polozna .. podeszlam do rejestracji I spytalam sie o imie I nazwisko Pani ktora odlozyla sluchawke ... zostalam nie milo poinformowana ze takich informacji nie dostane ..po glosie rozpoznalam ze sluchawke odlozyla starsza pani w krotkich wlosach I okularach .. ktora zrobila sie blada, a jej kolezanka w czarnych wlosach .. w kucyku I w grzywce powiedziala mi ze ta kobieta poszla do domu .... napewno tak tego nie zostawie .. a sprawa zostanie gdzies zgloszona.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sor Ostrołęka

Post autor: Infom »

I dobrze pociągnij sprawę do końca! To nie średniowiecze, żeby tak traktować ludzi w potrzebie. Dzwoniłaś w sprawie zdrowia, a nie do wypożyczalni kostiumów balowych!
mrmuzyczny
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:52

Re: Sor Ostrołęka

Post autor: mrmuzyczny »

Proponuję zgłosić się do ginekologa, który prowadzi ciążę, a nie awanturować się na SOR. SOR nie jest od rozwiązywania problemów z bolącym brzuszkiem.
ciamciaramcia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2016, 11:57

Re: Sor Ostrołęka

Post autor: ciamciaramcia »

6-7 tydzień to ciekawe czy ma Pani założoną kartę ciąży. Mam nadzieję że wszystko dobrze z dzidziusiem i Panią i na kolejnej wizycie u ginekologa otrzyma Pani tylko dobre informacje. Przy okazji proszę się też zapytać ginekologa gdzie ma pani szukać porad telefonicznych w razie powtarzania się dolegliwości, jeżeli odpowie że rejestratorka pracująca w SOR jest kompetentną osobą to proszę dzwonić a sprawę wyjaśnić do końca.
Myślę że jeżeli poważnie Pani traktowała te dolegliwości to powinna Pani od razu zgłosić się do ginekologa prowadzące ciążę lub na ginekologiczną izbę przyjęć a jeżeli potrzebowała Pani kojących słów że nic się nie stanie to proszę zadzwonić do sprawcy tego całego zamieszania- ojca dziecka.
Rejestratorka jest od rejestracji, wątpię czy w ogóle powinna Pani podawać jakikolwiek inny numer, szatniarz często jest osobą która ma spis numerów telefonicznych szpitala.
W razie boli brzucha, gardła, ucha czy piątego palucha u stopy lewej czy w razie innych dolegliwości trzeba dzwonić do lekarza rodzinnego po 18, weekendy i święta do nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej a w razie nagłych zachorowań z znacznym pogorszeniem stanu zdrowia (cokolwiek to znaczy) na 112 lub 999.
ahaa10
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:25

Re: Sor Ostrołęka

Post autor: ahaa10 »

widze, że załączają sie wielcy obrońcu soru.... ;/

to co sie w oce dzieje to jest paranoja.
moja historia z ich udziałem...
13tydz ciązy, niedziela wieczór. dzwoniłam i do ginekologa i do położnej. po opisaniu sprawy kazali jechac na sor. krwawienie, omdlenie.
ok jedziemy. najpierw 3h czekania na łaskę mimo że pokazywałam kartę ciąży i panie widziały w jakim jestem stanie.
potem nasłuchałam się że to jest ciąża.... no róznie bywa, może nic z tego nie będzie.
po awanturze jaka zrobił mąż zaprowadzily nas na górę do wielce obrażonego pana doktora, który musiał wstac z kanapy i przerwac ogladanie meczu.
bez badan, bez rozmowy powiedział mi "NIECH PANI WRÓCI JAK BĘDZIE RODZIĆ ALBO JAK PANI PORONI"

ja bym tak zwierzaka nie potraktowała jak oni potraktowali wystraszoną dziewczyne...

ciamciaramcia- mam nadzieję że u Ciebie wszystko bedzie ok z malenstwem, a obsłudze tego przybytku jakim jest ostrołęcki szpital współczuje.... karma wraca, a każdy z was; czy to matka, żona czy córka; może doświadczyc tego co sami fundujecie innym
ahaa10
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:25

Re: Sor Ostrołęka

Post autor: ahaa10 »

Puciekk94- oczywiście o Ciebie chodzilo:) wspomnienia z tamego wieczoru i pomieszalam uzytkownikow.
Puciekk94
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2020, 21:45

Re: Sor Ostrołęka

Post autor: Puciekk94 »

Wszystko dobrze

Mam nadzieje, ze ktos potraktuje je lub jej corki tak jak one mnie I ze wreszcie ktos to ogarnie .. bo wchodzac na internet I czytajac opinie, mozna zlapac sie za glowe
ODPOWIEDZ