Ortodonta dla dziecka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Marcel79
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:45

Ortodonta dla dziecka

Post autor: Marcel79 »

Witam,

ktoś poleci dobrego ortodontę dla 6-letniego dziecka?
Nie musi to być jedynie Ostrołęka.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Ortodonta dla dziecka

Post autor: samanta »

Ja poszłam do Centrum Medycznego. Najpierw jest konsultacja, pani dość szczegółowo opisuje wszystko, również możliwe scenariusze. Można na miejscu zrobić dwa zdjęcia i wtedy jeszcze lepiej widać, o co chodzi. Wizyta jest niezobowiązująca. Jeśli dziecko za małe np na aparat to nie ma naciągania i wciskania kolejnych wizyt. Terminy oczekiwania na aparat krótkie, potem wizyty co 8 tygodni. Co do efektów to się nie wypowiem, ale wiem z własnego doświadczenia, że bardzo dużo zależy od systematyczności i wkładu pracy rodzica, który jednak musi cały czas trzymać rękę na pulsie.
gość 123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2022, 9:01

Re: Ortodonta dla dziecka

Post autor: gość 123 »

Proszę przeczytać komunikat z 29.01.2022 na stronie Centrum Medycznego w sprawie wyżej wymienionej Pani.

W związku z negatywnymi opiniami pojawiającymi się w przestrzeni medialnej na temat usług ortodontycznych świadczonych przez Panią Agnieszkę S*****-S*********

https://www.znanylekarz.pl/agnieszka-su ... le-reviews

informujemy, że usługi te były i są świadczone przez niezależną firmę Estedent. Pani Agnieszka S*****-S********* nie posiada specjalizacji z dziedziny ortodoncji, co jest informacją powszechnie dostępną:

https://pto.info.pl/pl/ortodonci/?word= ... it=Filtruj

Centrum Medyczne nie rekomenduje i nie odradza kupowania tego typu usług. Decyzja należy wyłącznie do pacjenta.
gość 123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2022, 9:01

Re: Ortodonta dla dziecka

Post autor: gość 123 »

Proszę o informację jaki ortodonta podejmie się kontynuacji leczenia aparatem ortodontycznym?
Aparat już założony
ODPOWIEDZ