Chirurg szczękowy wyrwanie 8-ki

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mkmka
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 paź 2010, 22:12

Chirurg szczękowy wyrwanie 8-ki

Post autor: mkmka »

Witam, szukam informacji na temat chirurgów którzy przyjmują w gabinecie na ul. Wybickiego w ramach NFZ. Pani doktor z Warszawy i Pan doktor przyjeżdżają raz na jakiś czas i wykonują zabiegi. Czy ktoś z Państwa był i mógłby się wypowiedzieć na temat przebiegu zabiegu???? Mam do wyrwanie dwie 8-ki na dole ale cholernie się boję. Mam termin również w Myszyńcu ale odległy, tu w Ostrołęce powinno być szybciej ale czy warto???
hopsa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:04

Re: Chirurg szczękowy wyrwanie 8-ki

Post autor: hopsa »

Ja polecam Myszyniec jak najbardziej, miałam tam kilka lat temu wyrywane 4 ósemki i bardzo jestem zadowolona, warto poczekać, pełen profesjonalizm ;)
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Chirurg szczękowy wyrwanie 8-ki

Post autor: kormoran »

Szkoda, że pani dentystka urzędująca na Fieldorfa Nila odeszła na emeryturę. Drobna, filigranowa kobietka bez żadnego problemu poradziła sobie z moją 8-ką. Bez żadnych sensacji. Stara dobra szkoła.
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Re: Chirurg szczękowy wyrwanie 8-ki

Post autor: arrow »

Ja korzystałem na Wybickiego.
Nie miałem zastrzeżeń.
Zabieg odbył się sprawnie. Znieczulenie działało. Dostałem instrukcję jak postępować po zabiegu. Asystentka pomagała sprawnie.
Trochę było mocowania się z zębem - był to sam korzeń w dziąśle i podobno zakrzywiony - zahaczał o kość.
Wtedy przyjeżdżała pani doktor chirurg z Białegostoku. Więc to inny lekarz.
ODPOWIEDZ