USG 3D 4D ...Gdzie ???

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kofeinka26
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2007, 11:13

USG 3D 4D ...Gdzie ???

Post autor: kofeinka26 »

:D Wtam, jestem dumną mama z brzuszkiem ( 5 miesiąc) :lol: W związku z tym mam pytanko-

CZY W OSTROŁĘCE MOŻNA GDZIEŚ WYKONAĆ USG 3D LUB 4D ??????
Jeśli tak to gdzie i za ile ??

I jeszcze jedno czy w Ostrołęckim szpitalu robią znieczulenie zewnątrz oponowe ??? Po ile ??? Czy na NFZ ??
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Nie wiem jak w Oce ale mi np kolana w Oce nie było gdzie zrobić bo mają jakieś dziadowskie, które nie pokazują tkanek miękkich... Więc robiłem sobie w Warszawie w Enel-med i zapłaciłem 120 zł... W Wa-wie są chyba ze 4 kliniki Enel-med... Osobiście polecam :)
Ostatnio zmieniony 30 maja 2007, 21:14 przez Czejen, łącznie zmieniany 1 raz.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

kofeinka26, konkretne pytanie: po co chcesz robić sobie to USG :?: Chodzi Ci o profilaktykę czy o wrażenia :?: Bo jeżeli o profilaktykę, to tak samo wszystko widać na normalnym USG, pod warunkiem, że wykonuje je prawdziwy specjalista. Jeżeli nie, to na 3D lub 4D też niewiele zobaczy. A jeżeli chcesz Je zrobić dla wrażeń, to proszę bardzo, ale będzie Cię to trochę kosztowało (nie wiem, jak w Ostrołęce, ale za USG 4D w mieście, w którym obecnie żyję, płaci się 180 zł). I jeszcze jedna sprawa, w którym tygodniu chcesz zrobić to USG :?: Bu uwierz, najlepiej jest je robić do 22 tc, ponieważ dzieciątko jest jeszcze niewielkie i pięknie je widać, natomiast później może być mało wód płodowych i nie zobaczysz tego, co byś chciała.
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

USG 3D zrobisz u p. Pyskło. Przyjmuje w Spółdzielni Lekarzy Specjalistów na ul. Sienkiewicza z tyłu sklepu Ewa Dora. Kosztuje ok. 150 zł.
Obrazek
kofeinka26
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2007, 11:13

Post autor: kofeinka26 »

:lol: Dziękuje za wasze odpowiedzi :lol:

Kamczatka
USG chcę zrobić raczej dla wrazenia, niż dla profilaktyki. Dla profilaktyki robię zwykłe USG :D
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

kofeinka to rób, bo wrażenia są niesamowite, jak dzieciątko się dobrze ułoży :)
Pozdrawiam i życzę miłego podglądania brzdąca.
paula8612
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 02 wrz 2008, 22:16

Re: USG 3D 4D ...Gdzie ???

Post autor: paula8612 »

Witam, chciałam odświeżyć wątek. Którego lekarza polecacie do wykonania tego badania i ile u kogo kosztuje. Czy w cenę wchodzi także USG Dopplera? Czy wszędzie nagrywana jest płytka DVD. Dzięki z góry za odpowiedzi, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Boxxer
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:38
Lokalizacja: http://www.inicjatywa14.net

Re: USG 3D 4D ...Gdzie ???

Post autor: Boxxer »

Potwierdzam - Pyskło jest ok. Żona zadowolona. Bardzo. Ja także. Kolejny już raz. Dumnie z małymi Polakami.. :-)
Horytnica - Katyńskie Łzy .. Bóg, Honor i Ojczyzna!
http://www.youtube.com/watch?v=Xr9NpfQq780
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: USG 3D 4D ...Gdzie ???

Post autor: ladybird »

takie USG robią w Centrum Medycznym, mają świetny sprzęt
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Re: USG 3D 4D ...Gdzie ???

Post autor: Angel88 »

Ja robiłam w centrum medycznym na 11-go listopada u dr.Walczaka i jestem bardzo zadowolona,kosztowało w lutym chyba 200zł,ale naprawde warto sobie zrobić na pamiątkę i żeby sie upewnic że z maleństwem w porządku
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: USG 3D 4D ...Gdzie ???

Post autor: malykazio »

USG robić na pamiątkę? Chyba wam się w głowach poprzewracało, albo macie bardzo specyficzne hobby.
ODPOWIEDZ