Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Zoja »

Witam, mam problem z trądzikiem, który już od dłuższego czasu uprzykrza mi moje życie :( Więc mam zamiar teraz wytoczyć mu prawdziwą wojnę i pokonać go raz na zawsze :evil: Mam więc w związku z tym do Was pytanie moi Drodzy forumowicze, znacie może jakiegoś dobrego i skutecznego dermatologa z Ostrołęki lub bliższych i dalszych okolic :?: Może ktoś z Was się gdzieś leczy i może mi kogoś polecić :?: Proszę więc o wpisywanie ewentualnych namiarów: telefonów, nazwisk, adresów... POMÓŻCIE MI, PROSZĘ :P To sprawa nie cierpiąca zwłoki :cry:
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Tradzika leczy się dietą nie zawierajacą tłuszczu. Wyprysków nie należy pocierać ręcznikiem (twarz zmywamy specjalnym mleczkiem i osuszamy ręcznikiem papierowym starajac się nie pocierać twarzy). Wypryski mozna dezynfektować spirytusem salicylowym.... powoduje szybsze gojenie się blizn. Jest to schorzenie najczęściej spotykane w wieku 15 - 20 lat.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
mrówka
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mrówka »

Chełchowska, na Traugutta:) prywatne bardzo szybko przyjmuje, na kase trzeba troche poczekać:)
Doradzi i wszystko powie co i jak:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

nie bardzo...........
jeśli idziesz jako pacjent z NFOZ, aby szybciej i byle jak
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Post autor: Zoja »

Forumowiczu "oes" dzięki za dobre rady :D ale mój problem raczej nie rozwiąże się sam poprzez stosowanie jakieś diety niskotłuszczowej czy też dezynfekowanie twarzy samym spirytusem salicylowym :shock: Potrzebuję po prostu wizyty u dobrego dermatologa, który przepisze mi odpowiedni antybiotyk. Jeżeli chodzi o Panią Chełchowską, to niestety nie mam o niej wyrobionego dobrego zdania, jako o lekarzu specjaliści :D Może ktoś zna innego dermatologa, bo Pani Chełchowska w tym temacie jest zupełnie niekompetentna jako lekarz.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

albo idz poprostu do dobrej kosmetyczki, polozy jakies maseczki i zrobi oczyszczanie twarzy
Etcetera
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2007, 19:47

Post autor: Etcetera »

Polecam wybrać się do dermatologa w Przasnyszu. Naprawdę skuteczne porady i wiedza lekarza ;) O Pani Chełchowskiej też niestety mam marną opinię... :/
Wimpy
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:55

Post autor: Wimpy »

Co do dermatologa to chyba tak jak innych specjalistow w Ostrolece nie ma :/ a jak sa to ludzie boja sie u nich leczyc.. ja polecam dermatologa z Bialegostoku dr. Porębski..
ona1982
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2007, 11:38

Post autor: ona1982 »

witam :!: :D
Ostatnio zmieniony 22 gru 2007, 20:05 przez ona1982, łącznie zmieniany 2 razy.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

ona1982 nie wiem do jakiej szkoły chodziłaś, ale wiem jedno, bardzo kiepska ta szkoła. Jeżeli jesteś kosmetologiem to powinnaś wiedzieć, że są różne rodzaje trądziku i nie każdy z nich nadaje się do poddawania zabiegom pielęgnacyjnym i oczyszczania u kosmetyczki. Z resztą przy bardzo zaawansowanym trądziku oczyszczanie jest niewskazane ponieważ najczęściej objawy po oczyszczaniu się nasilają i stan skóry się pogarsza. W życiu nie poszłabym do kosmetyczki oczyszczać twarz trądzikową. Ja swoje problemy skórne leczę w Łodzi, dość silne leki obecnie przyjmuję, ale dermatolog, kiedy zapytałam, czy mogę iść do kosmetyczki na oczyszczanie, złapała się za głowę i stwierdziła, że jeśli chcę pogrzebać to, co do tej pory już udało się osiągnąć, to proszę bardzo. A liczę się z jej zdaniem, bo jest to jedna z najlepszych specjalistek w tym zakresie w Łodzi.
ona1982
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2007, 11:38

Post autor: ona1982 »

kamczatka
Widze ze jestes straszna specjalistka!!!!!!!!! :shock:
Ostatnio zmieniony 22 gru 2007, 20:07 przez ona1982, łącznie zmieniany 1 raz.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Post autor: kamczatka »

A ja Tobie radzę zacząć studiować słownik ortograficzny. I nie unoś się dziecko, bo złość piękności szkodzi ;)
Bajzel to może Ty masz, ale w główce. Ot co, Pani kosmetyczka z Ostrołęki, która pozjadała wszystkie rozumy. Wiesz, kosmetyczka mi nie była w ogóle potrzebna. Dermatolog zaradził moim problemom w doskonały sposób. I, wyobraź sobie, że nawet blizn na twarzy nie mam, bo dobry dermatolog nie potrzebuje wsparcia w sztabie kosmetyczek (co zapewne ma miejsce w salonie URODA).
Biedni Ci ludzie w Ostrołęce jeśli mają takich specjalistów.
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: ^_^ »

dołączam się do prośby o dobrego dermatologa w Ostrołęce, potrzebny jest do ocenienia stopnia łysienia i przepisania jakiegoś leku na porost włosów :)
Aona
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2008, 8:32

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Aona »

Popieram Pani dermatolog z Przasnysza jest naprawdę dobra. Przyjmuje w Ostrołęce w spółdzielni lekarskiej koło starego szpitala (wejście przy sklepie meblowym BRW)
Awatar użytkownika
Kamila1989
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2007, 19:08
Lokalizacja: skądś :P :D

Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Kamila1989 »

Chełchowska to konował i partacz!!! za nic w świecie nie chodźcie do niej z poważniejszymi problemami... w błahych sprawach może i pomoże ale w tych nieco ważniejszych - no comment..... wielu osobom nie pomogła a zaszkodziła!!

ja byłam w Warszawie w szpitalu dermatologicznym na ul. Leszno, ale niestety teraz już został zlikwidowany..:/ a przyjmowała tam taka swietna pani ktora pochodzi z Oki, mianowicie pani Noll-Kaczyńska. podobno można ją znaleźć gdzies w oce na prywatnych wizytach w weekendy, ja niestety nie znalazlam, kontakt sie urwal. wiec jakby ktos znal - prosze o info, ta pani to prawdziwy lekarz a nie ..ehh..

co do pana z białegostoku ktory przyjmuje na stacji - tez bylam. ale nic a nic nie pomógł, więc odczucia na minus... nawet nie zlecił badań podobnie jak chełchowska wiec co to za lekarz...???
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Zuzka »

Czy może mi ktoś udzielić info, jak się nazywa Pani doktor z Przasnysza, o której pisała Aona?
Znacie jeszcze jakichś innych specjalistów - dermatologów godnych polecenia w Oce lub okolicach?
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

DERMATOLOG - którego doradzacie?

Post autor: domel59 »

Witam.
Niestety ten temat został zablokowany zupełnie niesłusznie, gdyż oczywiście był on już poruszany jakiś czas temu na forum, ale od tego czasu sporo się zmieniło wśród Ostrołęckich lekarzy dermatologów, także szanowni moderatorzy forum pozwólcie wypowiedzieć się osobom z forum, na temat "KTÓREGO DERMATOLOGA DORADZAJĄ JAKO NAJLEPSZEGO W OSTROŁĘCE" bo zapewne taka informacja przyda się niejednemu.
A ja z doświadczenia wiem, że czasem lepiej zapytać nawet dwa razy o to samo, niż raz zniszczyć swoje zdrowie przez jakiegoś "niby" lekrza...
domel59
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 25 sie 2008, 16:24

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: domel59 »

Znalazłam listę dermatologów z Ostrołęki:
1. Chełchowska Urszula
2. Noll-Kaczyńska Małgorzata
3. Krystyna Dudziec
4. Andrzej Zaręba
5. Barbara Zaręba
6. Maria Serwatko
Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek zdania (poparte doświadczeniem a nie plotkami) na temat którego polecacie a którego odradzacie?
Problem to: przebarwienia skóry, grzybica paznokcia, problem z włosami.
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Lidusia1984 »

Dołączam się do tematu i proszę o szczere opinie o lekarzach. :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Qrzysio »

Kiedyś na forum krążyła opinia, że w Ostrołęce nie ma dobrego dermatologa. Wszyscy pisali - jak dermatolog to tylko w Łomży.
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Lidusia1984 »

No tak ale to było kiedyś, a ostatnio słyszałam że do Oki przyjeżdza jakaś Pani dermatolog z Białegostoku i z Warszawy (tylko nie wiem gdzie dokładnie i jakiego dnia). Może ktoś zna jakieś szczegóły?
Awatar użytkownika
serafin
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2009, 23:19

Tylko w Ostrowi Mazowieckiej

Post autor: serafin »

Dermatolog Halina Grotkowska - jedyna dermatolog, która zna się na rzeczy. Przyjmuje w Ostrowi Mazowieckiej - wpiszcie w Google to znajdziecie nr. telefonu. Mój trądzik wyleczyła bardzo szybko, skutecznymi choć drogimi lekami (100 zł za paczkę). W samej Ostrołęce nie polecam nikogo - nie potrafią leczyć poważnych trądzików.
Sara
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2009, 15:29

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: Sara »

Czy ta pani doktor z Przasnysza koło starego szpitala przyjmuje na kasę chorych?
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: aga1009 »

Z tego co wiem to w Przychodni Specjalistów na Sienkiewicza przyjmuje Małgorzata Noll-Kaczyńska.
Tylko prywatnie w piątki po 18.
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Dobry i skuteczny dermatolog - kogo polecacie?

Post autor: sasanka1 »

Od trzech miesiecy lecze sie na tradzik u Pani Malgorzaty Noll Kaczynskiej - naprawde mi pomogla zostaly mi tylko plamy ale zadnej krosty. Na plamy i krosty dodatkowo stosuje amerykanski srodek Proactiv - jest do kupienia na allegro ok.200 zl ale tez pomaga.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ