Strona 1 z 2

Ostrołęccy okuliści

: 18 lip 2008, 22:26
autor: Siara
Witam.
Co sądzicie o ostrołęckich okulistach? Kogo polecacie, kogo byście odradzali? Liczę na konkretne odpowiedzi poparte przykładami.
Pozdrawiam!

Re: Ostrołęccy okuliści

: 19 lip 2008, 14:44
autor: martha
Nie polecam pani Jarząbek. Jest nie miła, nie uprzejma, zero szacunku dla pacjenta. Ale fakt, że u niej już kilka lat nie byłam, więc może sie zmieniła.
Słyszałam, że pan Bochniak (chyba tak ten pan sie nazywa) jest bardzo dobry. Jeśli się nie myle to przyjmuje w nowym szpitalu, tylko nie pamiętam w które dni. No i jeszcze pan Gumkowski jest jeszcze ok, mój brat i ja do niego chodzimy i jesteśmy zadowoleni;)

Re: Ostrołęccy okuliści

: 19 lip 2008, 14:56
autor: Kriss00501435
Witam! :)

Także zdecydowanie odradzam panią Jarząbek. Zero szacunku dla pacjenta. Jeśli chodzi o dobór soczewek to także zdecydowane NIE. Po prostu nie zna się na tym... Co do cen to także przerażające!

Martha: Ja byłem nie tak dawno i sytuacja nie uległa zmianie. :)

Polecam także pana Gumkowskiego. :)

Pozdrawiam!

Re: Ostrołęccy okuliści

: 19 lip 2008, 21:30
autor: zetel
byłam chyba u wszystkich ostrołęckich okulistów, tylko i wyłącznie p. Wachowicz dobrała mi idealnie okulary!!!! przyjmuje ona prywatnie tylko w czwartki (dojeżdża bodajże z Łomży) od 13.30 w optyku p.Grabowskiej <?> w handlowcu. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.
Sama wybieram się w nadchodzący czwartek bo chce zamienić okulary na soczewki.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 20 lip 2008, 13:45
autor: Qrzysio
Chodziłem do różnych okulistów, ostatnio przez półtora roku do Gumkowskiego. Polecam innym. Ten facet po prostu lubi swoją pracę.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 20 lip 2008, 20:01
autor: Olqaa
pang gumkowski jest dobry ale ciężko się do niego dostać nie prywatnie odradzam natomiast doktor cybulską która zaćme leczyla jako krótkowzroczność.. blee

Re: Ostrołęccy okuliści

: 20 lip 2008, 22:03
autor: Qrzysio
Ja do Gumkowskiego chodzę nieprywatnie. Przyjmuje w nowym szpitalu. Fakt, że trzeba wstać rano, ale dla mnie to nie jest problem.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 21 lip 2008, 16:00
autor: bartek1030
ja też polecam Gumkowskiego a także dr. Zielińską co przyjmuje w tym samym gabiniecie co Gumkowski chyba w środy a co do zapisu to wydaję mi się że w zupełności wystarczy byc tam 7.30 a rejestracja jest od 8 ja jakoś niegdy nie miałem problemów z dostaniem się do tych okulistów a odradzam zdecydowanie panią Nagórską też przyjmuje w nowym szpitalu baba wredna zero kultury i chyba nie zna się na żeczy

Re: Ostrołęccy okuliści

: 21 lip 2008, 16:24
autor: antorf
Odradzam zdecydowanie i przestrzegam przed pożal się Boże okulistą Jarząbek. Tragedia-ta kobieta nie wie co robi i przy tym niszczy ludziom oczy. Jak tam przechodze i widze tych ludzi to mam ochote wejść i przestrzec ich! Jakby tego było mało, za soczewki które otrzymuje bezpłatnie od firm w ramach promocji karze pacjentom płacić!! Tragedia-to nie jest lekarz tylko kobieta nastawiona wyłącznie na zysk kosztem pacjenta, którego ma za nic!!
Kobieto!jesli to czytasz (a jesli nie to pewnie wkrótce ktoś Ci o tym powie)-opinie o Twoim gabinecie są tak negatywne, że już dawno powinnaś zrezygnować i nie doprowadzać do ślepoty innych!!

Re: Ostrołęccy okuliści

: 21 lip 2008, 17:52
autor: kasia pelasia
Dołączam się do postów o p. Jarząbek. Kiedyś na wizycie przepisała mi krople, za które miałam zapłacić chyba coś około 40 zł (u niej) te same krople w aptece kosztowały niecałe 6 zł.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 21 lip 2008, 23:09
autor: Qrzysio
Zgadzam się co do opinii na temat dr Nagórskiej. Może nie jest niemiła, ale pacjent nie czuje się spędzając z nią tych kilka minut.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 12 sie 2008, 19:15
autor: hattan
Zgadzam się co do d. Jarząbek nie zna się na rzeczy i nie ma żadnego pojęcia i podejścia do małych dzieci. Byłam u niej z małym dzieckiem, podczas badania dziecko bardzo płakało a ona nawet na chwilę nie odstąpiła od badania. Widać że zależy jej tylko na kasie a nie na dobru pacjenta.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 13 sie 2008, 12:57
autor: hattan
Szukam okulisty dla 2 miesięcznego dziecka, kogo byście mi polecili :?:

Re: Ostrołęccy okuliści

: 20 sie 2008, 10:36
autor: NEMEZIS
Znam wszystkich ostrołęckich okulistów, u wszystkich byłam niestety. Nie życzę nikomu wizyty u pseudo okulisty - pani szanownej Jarząbek. Pani ta traktuje wszystkich z góry, jest beszczelna, wiecznie niezadowolona i żaden z niej specjalista. Pomiata własnymi pracownikami i wielu doprowadziła do poważnej choroby. Mogłabym tu przytoczyć wiele anegdot, ale sobie daruję. Nigdy więcej do tej pani!!! Chcesz oślepnąć, idź do Jarząbek!!! :ass:
dr Nagórska nie była taka zła, ale teraz to już chyba nie te lata po prostu. dr Chorębała to dość sympatyczna osoba, ale przy poważniejszych schorzeniach raczej sobie nie poradzi, podobnie jak Cybulska. dr Gumkowski jest przez wielu chwalony, ponoć uczył się u jednego z lepszych warszawskich profesorów, ale jakoś za mało w nim zapału i profesjonalizmu. Polecam natomiast dr Zielińską, ostatnio byłam i mile mnie zaskoczyła, super podejście, pełen profesjonalizm, zna się na rzeczy, ciągle się uczy. Jeśli w Ostrołęce - to tylko do niej, ale problem w tym, że z tego co wiem to przyjmuje tylko w środy w przychodni i ciężko się dostać. Ale warto. Ja jeżdżę do Ciechanowa i Warszawy :)

Re: Ostrołęccy okuliści

: 20 sie 2008, 11:21
autor: arecki
NEMEZIS pisze:Ja jeżdżę do Ciechanowa i Warszawy :)
A do kogo jeździsz do Warszawy?

A odnośnie ostrołęckich okulistów to byłem u pani Cybulskiej, Jarząbek i pana Gumkowskiego.
Ostatni raz pewnie ponad 4 lata temu. Najbardziej byłem zadowolony z pani Jarząbek. Faktycznie może duszą towarzystwa nie była, ale nie tego wymagam od okulisty. Jeśli chodzi o fachowość to odniosłem wrażenie, że wszyscy są na podobnym poziomie.

Ale to było dość dawno, więc mogło trochę się zmienić.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 18 wrz 2008, 16:12
autor: an-ka
Gdzie przyjmuje Pani dr Zielińska? Prosze też podać telefon:)
PS. Także nie polecam dr Jarząbek;/

Re: Ostrołęccy okuliści

: 18 wrz 2008, 18:13
autor: Qrzysio
Dr Zielińska przyjmuje w nowym szpitalu. Nie mogę znaleźć telefonu do rejestracji, ale po prostu trzeba zadzwonić i zapytać w jakie dni przyjmuje. Poza tym ktoś pisał o niej kilka postów wyżej:
(...) Zielińską co przyjmuje w tym samym gabiniecie co Gumkowski chyba w środy a co do zapisu to wydaję mi się że w zupełności wystarczy byc tam 7.30 a rejestracja jest od 8 ja jakoś niegdy nie miałem problemów z dostaniem się do tych okulistów (...)

Re: Ostrołęccy okuliści

: 18 wrz 2008, 18:25
autor: an-ka
A czy przyjmuje też prywatnie? czy tylko w nowym szpitalu?(mam rozumieć, że żeby się zarejestrować trzeba mieć skierowanie?)

Re: Ostrołęccy okuliści

: 18 wrz 2008, 23:49
autor: Qrzysio
Do okulisty nie jest wymagane skierowanie. Po prostu idziesz i się rejestrujesz. Na pewno przyjmuje także prywatnie, ale nie wiem gdzie i kiedy. Nie jestem nawet pewien czy jest ona z Ostrołęki. Tak czy inaczej w nowym szpitalu wizytę masz za darmo, więc przejdź się i porozmawiaj, zobaczysz czy ci się podoba, a następnym razem wybierzesz się prywatnie.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 29 wrz 2008, 11:33
autor: marbac
Chodzę do okulistów od prawie 30 lat. Polecam Cybulską.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 05 paź 2009, 16:33
autor: 121edward121
jarząbek się niezna najlepiej isć w Wojciechowicach ?

Re: Ostrołęccy okuliści

: 12 paź 2009, 16:32
autor: Y@rosh
Olqaa pisze:pan gumkowski jest dobry ale ciężko się do niego dostać nie prywatnie odradzam
nie mam specjalnej wiedzy na temat okulistów ale zachowanie szanownego doktora od 7 boleści Gumkowskiego strasznie mnie poirytowało, chociaż mocniejsze określenie było by lepsze! Miałem badania okresowe i skierowali mnie do niego, chciałem żeby mi "przepisał" okulary do pracy przy komputerze, z tym że już je miałem bo miałem robione komputerowe badania w Vision Express i wykazały że mam minimalną wadę -0,25. (Lekarka [p.Bielak] była bardzo miła itd. wypisała mi zaświadczenie do pracy o zwrocie części kosztów za kupno okularów (bo lepiej zaoszczędzić). No i spoko. Okazało się że jest ono nie ważne ponieważ trzeba mieć te zaśw. od lekarza medycyny pracy p.G ) P. G. podszedł do badania jak super profesjonalista, przeprowadził szereg specjalistycznych "testów" na moich oczach min. świecenie latareczką w oczy, i czytanie literek na podświetlonej tablicy, mało tego..... było to wszystko :crazy: . Po czym powiedział że "brak przeciwwskazań do pracy przy komputerze". Zatkało mnie z deka, :crazy: . Mówię mu ponownie że ja chcę tylko okulary z filtrem do kompa i zaświadczenie do pracy, on na to odparł że takie zaświadczenia mogę sobie z optyka załatwić bo nie ma takiego rozporządzenia i on nie ma obowiązku wypisywania! Zamurowało mnie i odszedłem z "kwitkiem" :crazy: . Nasuwa się pytanie, czy ten pan to specjalista? jak mówi sama nazwa Przychodni. Gość ma pacjentów (przychodni) głęboko w d.u.p.ie!! :twisted:. Na to wychodzi że naprawdę trzeba chodzić prywatnie lub być w pół ślepy żeby leczył nie tylko metodami Kaszpirowskiego "popatrze ci w oczy i wyczytam co ci jest" pfff :crazy: Nie od dziś wiadomo że leczą tam partacze tylko ile lat to ma trwać? wieczne kłótnie ludzi przed gabinetem, trzaskających drzwiami ze złości, mówiących " złodzieje, darmozjady" itp. tak więć NIE prywatnie NIE polecam

Re: Ostrołęccy okuliści

: 12 paź 2009, 18:24
autor: Soul
A ja się leczę już od 10 lat u Cybulskiej i dla mnie to spoko babka właśnie się w środę wybieram do niej

Re: Ostrołęccy okuliści

: 13 paź 2009, 14:25
autor: Qrzysio
Y@rosh ale po co ci okulary skoro masz zdrowe oczy? Filtry i okulary zakładasz jak masz zagrożenie pogorszenia wzroku. Nie każdemu oczy się psują przy monitorze. Moim zdaniem Gumkowski zrobił dobrze.

Re: Ostrołęccy okuliści

: 14 paź 2009, 10:16
autor: Y@rosh
Qrzysio pisze: Y@rosh ale po co ci okulary skoro masz zdrowe oczy? Filtry i okulary zakładasz jak masz zagrożenie pogorszenia wzroku. Nie każdemu oczy się psują przy monitorze. Moim zdaniem Gumkowski zrobił dobrze.
Qrzysio, chyba nie przeczytałeś całości.Jak napisałem, byłem w Vision Express, kobieta powiedziała że mam małą wadę, -0,25, więc przepisała mi okulary korygujące, do pracy przy kompie. Zauważyłem że wzrok mi się psuje od jakiegoś czasu. Przynajmniej Przebadałaa nie od niechcenia (na ilość) przepchała. Wiadomo ze nie noszę tych okularów cały czas.

"§ 8. 1. Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym na stanowiskach z monitorami
ekranowymi profilaktyczną opiekę zdrowotną, w zakresie i na zasadach określonych w odrębnych przepisach.
2. Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom okulary korygujące wzrok, zgodne z zaleceniem lekarza,
jeżeli wyniki badań okulistycznych przeprowadzonych w ramach profilaktycznej opieki zdrowotnej, o której mowa w
ust. 1, wykażą potrzebę ich stosowania podczas pracy przy obsłudze monitora ekranowego."
u G nie wykazały, bo z czego miały wykazać?

to komu G zrobił dobrze? heh :crazy: parodia