Wybór podstawówki dla dziecka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mabi
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2008, 14:35

Wybór podstawówki dla dziecka

Post autor: mabi »

Witam wszystkich,
Za rok moja pociecha zaczyna edukację w podstawówce.
Ze względu na miejsce zamieszkania w grę wchodzi SP1 lub SP10 na Centrum.
Proszę Was o opinię o tych szkołach i Wasze rekomendacje do której posłać córkę.
Chodzi mi o poziom nauki, nauczycieli ... itp. wszystko to czym rodzic powinien się kierować przy wyborze szkoły dla swojego dziecka.
pozdr.
pSsSt
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:51

Re: Wybór podstawówki dla dziecka

Post autor: pSsSt »

jesli chodzi o te dwie skzoly.. to ja proponuje SP10 na centrum. jest tam zawsze bezpieczniej i zawsze jezdzi mniej samochodow. a przy Sp 1 jest duzy ruch. dzsiecko moze wyskoczyc i wpascpod samochod. a i nauczyciele w SP10 sa bardzo mili i przyjaznie nastawieni. pozdrawiam
....bo każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą..i kochać dniem i nocą..do utraty tchu.. i tak na zawsze już...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wybór podstawówki dla dziecka

Post autor: Qrzysio »

Niedawno opisywany był ranking (chyba w TO). Z tego co pamiętam obie podstawówki to najwyższy poziom w Ostrołęce. SP 10 to nowy budynek, więc i warunki lepsze. Jednak trzeba pamiętać, aby dziecko nie miało zbyt daleko do kolegów z klasy.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wybór podstawówki dla dziecka

Post autor: sKaLpeL »

ja kilka lat temu chodzilem do sp 1 i polecam ją, aczkolwiek sp 10 nie odstaje daleko i jest rownie bardzo dobra placowka, jak wyzej napisano chyba najlepsze sp w o-ce, wiec ja tutaj zasugerowalbym sie po prostu gdzie blizej :)
Abbeyka
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 wrz 2008, 10:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wybór podstawówki dla dziecka

Post autor: Abbeyka »

w SP10 jest beznadizjenie ! nauczyciele niektórzy są mili , a zachowanie uczniów jest ...karygodne :/ .
ODPOWIEDZ