lekarze rodzinni w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Perła
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 09 paź 2008, 21:26

lekarze rodzinni w Ostrołęce

Post autor: Perła »

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego lekarza rodzinnego? Od kilku lat leczę się u takiej jednej, ale jest beznadziejna. Ze zwykłego przeziębienia nie może wyleczyć. Do kogo chodzicie? Chętnie bym się przepisała.
pSsSt
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:51

Re: lekarze rodzinni w Ostrołęce

Post autor: pSsSt »

ja polecam Panią Doktor Paździor. przyjmuje ona na Wojciechowicach w przychodni lub w Rzekuniu. Nparwde jest świetna ;)
....bo każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą..i kochać dniem i nocą..do utraty tchu.. i tak na zawsze już...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: lekarze rodzinni w Ostrołęce

Post autor: kasia pelasia »

Małgorzata Krupska, przychodnia Zdrowie w Olszewo - Borkach, warto przejechać te kilka kilometrów
zorza
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2008, 19:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: lekarze rodzinni w Ostrołęce

Post autor: zorza »

Proponuję doktor Jadwigę Lewandowicz, ma wiedzę i umiejętności, no i staż przede wszystkim. Przyjmuje na Gorbatowa w przychodni.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: lekarze rodzinni w Ostrołęce

Post autor: Qrzysio »

pSsSt pisze:ja polecam Panią Doktor Paździor. przyjmuje ona na Wojciechowicach w przychodni lub w Rzekuniu. Nparwde jest świetna ;)
Popieram. Naprawdę w porządku.
metrosex
starszy szeregowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 paź 2008, 21:23

Re: lekarze rodzinni w Ostrołęce

Post autor: metrosex »

ToFakt Pani Doktor LEWANDOWICZ Ma wiedze ale też można z Nią porozmawiać jak z mormalnym człowiekiem . dobry wybór.
Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp.
erek45
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2008, 21:17

Re: lekarze rodzinni w Ostrołęce

Post autor: erek45 »

na ul. Gorbatowa. lewandowicz i lewnadowski
ODPOWIEDZ