Ginekolog a zwolnienie w okresie ciąży.

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
aniastr
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2008, 15:11

Ginekolog a zwolnienie w okresie ciąży.

Post autor: aniastr »

Witam. Jestem w 18 tygodniu ciąży. Pracuję 8 godzin dziennie przy komputerze. Nie czuję się najlepiej (mam skurcze jak długo siedzę, łapią mnie kolki, wieczorne omdlenia). Dojeżdżam do pracy 15 km. Szef nie robi mi problemu abym poszła na zwolnienie, lecz nie wiem czy ginekolog mi je bez problemu wystawi. Ten do którego chodzę, znajoma mi mówiła, ma pogląd, że powinno się pracować do końca. Jakie są wasze drogie Panie doświadczenia? Może polecicie mi jakiegoś wyrozumiałego ginekologa?
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Ginekolog a zwolnienie w okresie ciąży.

Post autor: Aneta »

choćby nie wiem co nie wolno pracowac kobiecie w ciazy po 8h przy komp. Jesli ten lekarz nie wystawi Ci takiego zwolnienia idz do innego. Przeciez tak nie mozna
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Ginekolog a zwolnienie w okresie ciąży.

Post autor: kamczatka »

No i się mylisz Aneto. 4h, przerwa i następne 4h. Komputer nie zagraża kobiecie w ciąży. Jest to przestarzały stereotyp. Większą szkodę wyrządzi rozmowa przez telefon komórkowy niż siedzenie przed komputerem.
Aniastr powinnaś kupić sobie No- spę i magnez. Pomaga na skurcze. Ale dziwię się, że przy wieczornych omdleniach Ty nic nie robisz, tylko się pytasz na forum. A sio do lekarza :!: ;)
ODPOWIEDZ