NEUROLOG - kogo polecacie?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

NEUROLOG - kogo polecacie?

Post autor: Lidusia1984 »

Witam.
Mam bóle w klatce piersiowej i lekarz rodzinny powiedział że jest to związane z układem nerwowym, często także równocześnie pojawia się ból głowy, tak więc skierował mnie do neurologa.
Kogo byście polecili z Ostrołęckich lekarzy neurologów, aby zrobił prześwietlenia i inne badania w tym temacie.
rysiek ochódzki
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 23 gru 2008, 14:33

Re: NEUROLOG - kogo polecacie?

Post autor: rysiek ochódzki »

w "Handlowcu" na I piętrze jest przychodnia neurologiczna.
POLECAM
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: NEUROLOG - kogo polecacie?

Post autor: Aneta »

ja mialam podobne dolegliwosci ale zanim poszlam do kardiologa mialam zrobione serie badan typu ekg i badania krwi, dopiero potem udalam sie do kardiologa. wyszlo cos co prawda ale glowna przyczyna bylo brak magnezu. Wiec polecam najpierw przyjac magnez moze bedzie lepiej.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: NEUROLOG - kogo polecacie?

Post autor: Pedro »

Odświeżam wątek.

No i stało się. Sam muszę do neurologa i nie wiem, do kogo.

Spróbuję zapisać się w szpitalu, ale domyślam się, że tam wielkie kolejki. Jeszcze nie byłem, chcę się zarejestrować do najlepszego lekarza :D

Może przyjmuje jakiś lekarz na NFZ bez kolejek? "Macie wiedzę na ten temat?"

A jeśli nie na NFZ to do kogo prywatnie?
agniecha_22
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:14

Re: NEUROLOG - kogo polecacie?

Post autor: agniecha_22 »

polecam dr Duszak w nowym szpitalu, w zeszłym roku wystarczyło mieć skierowanie i przyjmowała tego samego dnia co się rejestrowało, oczywiście trzeba przyjść wystarczająco wcześnie aby się załapać, konkretna kobitka, daje skierowania na badania bez żadnego gadania
ODPOWIEDZ