Dzieci z ADHD

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Dzieci z ADHD

Post autor: imaginacja »

Hej.
Gdzie leczycie dzieci z ADHD i jak sobie radzicie?
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: Dzieci z ADHD

Post autor: kamczatka »

ADHD to wymysł psychologów i nauczycieli, muszą przecież czymś tłumaczyć nadpobudliwość u dzieci. Zapisz dziecko na jakieś zajęcia dodatkowe, niech tańczy, śpiewa, gra w piłkę, biega. Rozładuje energię i nie będzie miało ochoty na rozrabianie. Większość dzieci jest ciekawa świata, energiczna, chętna do zabawy, zaczepek.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Dzieci z ADHD

Post autor: imaginacja »

he he he.. nie masz dziecka z ADHD, skoro masz takie poglądy...Założyłam ten topik dla rodziców, którzy wzmagają się z tym problemem, żeby wymieniać sie doświadczeniami, rozterkami itp. Zapraszam
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Re: Dzieci z ADHD

Post autor: ibm »

kamczatka Twoje wiadomości są znikome, ale nie martw się mamy internet i mozna poczytać co to ADHD. Napewno nie wymysł, jak twierdzisz. :shock:
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Re: Dzieci z ADHD

Post autor: ibm »

W jakim wieku jest to dziecko?
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Dzieci z ADHD

Post autor: imaginacja »

Wiek jest tu nieważny, bo tak naprawdę jako takiej pomocy nie potrzebuję.. Poradziłam sobie nawet całkiem ok, tylko przekonałam się, jacy w Ostrołece są specjaliści i chciałam pogadać o tym z kimś, kto to również przeżył :-)
brenda
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:27

Re: Dzieci z ADHD

Post autor: brenda »

Po prostu zbyt żywe dziecko. Dużo zajęć ruchowych i się zmęczy.
Masz złego sąsiada? http://www.wredny-sasiad.pl
Trec_Londyn
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:10

Karol

Post autor: Trec_Londyn »

Ja mam (mialem) nie leczone ADHD i jezeli ktos twierdzi ze adhd to wymysl psychologow to sie myli....W szkole to co dla kazdego wydawalo sie normalne bylo nie do zniesienia wtedy czlowiek zaczyna uciekac,unikac,kabinowac :evil: Jakos sobie poradzilem z tym problemem zaluje tylko ze tak puzno w wieku 21 lat bo nauka na ktura byl czas nie byla nauka tylko katorgia....
tak wiec lapcie problem w swoje rece i chroncie swoje dzieci do puki jeszcze czas
Pozdrawiam Karol
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Dzieci z ADHD

Post autor: Oczy Nocy »

Ludzie ADHD nie jest wymysłem psychologów! To naprawdę ogromny problem! A jeszcze jak się takie dziecko trafi w klasie, w której nauczyciel nie umie odpowiednio poprowadzić takiego dziecka, to naprawdę męczarnia dla malucha. Bo i dziecko niczego się nie nauczy, i nauczyciel narzeka, a też inni uczniowie nie są szczęśliwi.
ODPOWIEDZ