sprawdzony alergolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
martynika
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:18

sprawdzony alergolog

Post autor: martynika »

Jest mi bardzo potrzebny kontakt ze sprawdzonym alergologiem, mój lekarz już nie pracuje w zawodzie a ja muszę się umówić na wizytę.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: sprawdzony alergolog

Post autor: Qrzysio »

Dopiero zacząłem przygodę z alergologiem. Byłem u doktora Bara przy ul. Madalińskiego. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, przekazuje dużo informacji co dla mnie jest ważne. Widać było, że ma dużo pacjentów co tez świadczy pozytywnie.

Z tego co wiem w Ostrołęce jest tylko dwóch alergologów. Drugi nazywa się Jakowicki (o ile się nie mylę) i przyjmuje koło cmentarza, ale nie miałem styczności.
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: sprawdzony alergolog

Post autor: tomkurpl »

Ja akurat leczyłem się u dr.Jakowickiego.Leczyłem się u niego 5 lat.Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza.Przyjmuje na ul.Kurpiowskiej 5.Przyjmuje w takim białym domu,który znajduje się po lewej stronie niedaleko skrzyżowania z Mostową,a naprzeciwko jest jakiś internat.
Sie ma
Ania81
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 kwie 2009, 13:29

Re: sprawdzony alergolog

Post autor: Ania81 »

Ja w 100% polecam doktora Bara.
Magdzia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2009, 9:59

Re: sprawdzony alergolog

Post autor: Magdzia »

Witaj!

Jeśli chodzi ci o dobrego alergologa to wybierz sie z dzieckiem do Białegostoku do
dr Kaczmarskiego. Jest świetny. Ja jężdże do niego z córcią (7 miesięczną) i jestem w 100% zadowolona, oraz biorę przy okazji syna (4 latka). Jest on zarówno alergologiem jak i pediatrą. Przyjmuje prywatnie a wizyty są naprawdę groszowe jak na takiego specjalistę. Dr Kaczmarski przyjmuje jedynie dla dobra dzieciaczków bo nie może patrzeć jak sie męczą z chorobami jakie je dotkneły.
Jeżeli zależy Ci na wyleczeniu dziecka to polecam wybrać sie do Białegostoku.

Pozdrawiam
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: sprawdzony alergolog

Post autor: kasia pelasia »

Ja również leczyłam się u p. Grzegorza Bar, odczulanie trwało 5 lat ale efekt jest bardzo dobry, polecam jak najbardziej.
alpacino
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2011, 8:32

Re: sprawdzony alergolog

Post autor: alpacino »

Potrzebuję alergologa dla dorosłych. Czy oprócz doktora Bara ktoś jeszcze leczy dorosłych w tym zakresie?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: sprawdzony alergolog

Post autor: Qrzysio »

Chyba Jakowicki. Mam wrażenie, że każdy leczy zarówno dorosłych jak i dzieci.
ODPOWIEDZ