Rozstępy

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Rozstępy

Post autor: AriS »

Witam .
Temat jest odnoście jak wyżej napisane rozstępów .
Chciałem się dowiedzieć czy w Ostrołęce , lub w okolicy ( w przychodni , szpitalu , salonie kosmetycznym ) są robione zabiegi na i przeciw rozstępom ? Jeśli tak to jaka cena .
Dziękuję z góry .
Pozdrawiam .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Rozstępy .

Post autor: steward »

Zapobiegać - sport
Leczyć - maści - w aptekach
hub5oN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2009, 13:03

Re: Rozstępy .

Post autor: hub5oN »

sport? :P
ja 4 lata cwicze na siłowni (bez koksu itp) i rozstępy mam masakryczne ;/

to wszystko zalezy od skóry . Jesli Ci wyskoczyly to jedyną pomocą bedzie zabieg na usuniecie jesli nie to one z czasem zbledną ale nigdy do konca nie zejdą.

Jeśli chcesz zapobiec. Smaruj miejsca narazone na wystepowanie rozstepow mascia dla kobiet w ciazy, oliwką lub kremami nawilzajacymi,
warto uzupelnic diete w odpowiednie witaminy np bodymax dla sportowców,
moze masz niedobory krzemu i cynku? moze wlasnie cynk i krzem Ci by pomogly.
Ogólnie rozstepy to poprostu ten typ tak ma ;P
powstaja z naglych wachan wagi ciala zwlaszcza naglego przybrania na wadze, rozciagniecia skóry. Dlatego nalezy trzymac wage w miare mozliwosci stala co przy sportach silowych, moze nie tyle silowych a kulturystyce badz okresie ciąży jest cięzkie :D

musisz zadbac i odzywic skórę a powstale juz rozstepy smarowac albo udac sie na zabieg
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Rozstępy

Post autor: AriS »

To wszystko to ja wiem :D :P . Ćwiczę ponad 1,5 roku na siłowni , a rozstępy miałem już po 2 miesiącach . Zaniedbałem to i olałem ... Dopiero od nie dawana zacząłem smarować maściami na rozstępy i np kremem na blizny ( bo można to traktować jako blizny ) . Rozstępy nigdy nie zejdą , ale chcę , żeby się " zamaskowały " , a te kremy mało aa nawet znikliwe pomagają ... . Rozmawiałem nawet z lekarzem i powiedział , że te maście i kremy niczego warte , dlatego pytam o te zabiegi ... ?
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Rozstępy

Post autor: elfik »

Należę do grpy obciązonych genetycznie skłonnością do rozstępów :) u mnie pojawiły się na brzuchu w okresie ciąży pomimo tego, że przytyłam 13kg, czyli nie tak dużo na ten stan (no książkowo..). Nie mogłam za bardzo stosować wszytskiego co chciałam, jedynie rzeczy z dopiskiem "bezpieczne dla kobiet w ciąży", które są do... kitu ;) dopiero po urodzeniu Synka wzięłam się za brzuch, a raczej to co z niego zostało.. i wiecie co? wypróbowałam i te tanie kremy (Ziaja, Nivea, Garnier, Eveline) i te drogie (vichy, Lierac, Mustela poporodowa), mikrodermabrazję (3 zabiegi, efekt niewidoczny dla mnie) i nic, praktycznie zero efektów!
Znalazłam na stronie SFD (Sportowe Forum Dyskusyjne) przepis na rozstępy.. maść z mocznikiem. Na początku Oxeril - krem do sto z 30% mocznika i co? Rewelacja! Uporczywy tygrys nie znikł, ale był mniej widoczny - różnica była znaczna. POtem już stosowałam Kermurem i inne maści z 10% mocznika. Codziennie wieczorem peeling kawowy domowej roboty (kawa mielona najgorszej jakości + oliwka/oliwa/żel pod prysznic*)Tam na forum podają receptę na maść robioną - mi jednak nie starczyło odwagi, żeby poprosić o nią lekarza..

Do niczego nie namawiam - poszukajcie na googlach i poczytajcie.

* do wyboru do koloru.. jak kto lubi :)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Rozstępy

Post autor: AriS »

Nie pytam o maście czy jakieś doświadczenia :P . Szukam odpowiedzi na temat zabiegów w Ostrołęce lub okolicach :P . Na każdego inaczej na pewno działa , a może akurat mi pomoże ;>
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Rozstępy

Post autor: wanna »

Poczytaj sobie o zabiegach w google. Z reguły one nic nie pomagają. Tak jak pisze osoba powyżej - krem z dużym stężeniem mocznika i powinny być efekty.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Rozstępy

Post autor: AriS »

Boże ;D . Ja nie pytam jakie one są i co to jest , tylko czy w Ostrołęce można sobie taki zrobić :D
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Rozstępy

Post autor: elfik »

można.. np. w gabinecie Bio-uroda.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Rozstępy

Post autor: AriS »

Gdzie on się znajduje ;> ?
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Rozstępy

Post autor: kasia pelasia »

Na Traugutta, na przeciwko bloku 4, tego gdzie kiedyś była biblioteka.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Re: Rozstępy

Post autor: AriS »

Dziękuję ślicznie :) .
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
ODPOWIEDZ