wykastrowanie kota

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

wykastrowanie kota

Post autor: wimp »

witam,
gdzie najtaniej w ostrolece mozna wykastrować kota?
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: wykastrowanie kota

Post autor: Zoja »

Ja polecam lekarza weterynarii Pana Marka Rybaczyka i jego przychodnię dla zwierząt "SARA" przy ul. Baśniowej. Nie wiem czy ta usługa akurat należy do najtańszych, ale tu przede wszystkim chodzi o dobro zwierzaka, a w tej przychodni na pewno Twój kotek będzie w bardzo dobrych rękach. Pan weterynarz to profesjonalista operował mi moje dwa psy.
Infom pisze:sam sie wykastruj ;)


Bardzo zabawne... Nie należny myśleć w tym wypadku o kotach jak o ludziach. Dla kotów, jak i dla większości zwierząt, akt płciowy nie jest przyjemnością taką jak dla ludzi. To wyłącznie zew natury spowodowany przez hormony. Wykastrowany kot na pewno nie będzie wiedział co stracił i z pewnością nie będzie z tego powodu nieszczęśliwy.
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: wykastrowanie kota

Post autor: Oczy Nocy »

Moj kotek był kastrowany u pana Marka Antoszewskiego, kosztowało to 50 złotych, zabieg był wykonany dobrze,i kotek wcale nie stracił przez to charakteru jak niektórzy sądzą że się dzieje.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: wykastrowanie kota

Post autor: kasia pelasia »

Ja również polecam pana Antoszewskiego
ODPOWIEDZ