Neurolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Neurolog

Post autor: monika12 »

witam, ja byłam dzisiaj u dr tykackiej, bardzo miła kobieta zapłaciłam razem z badaniem komputerowym 200zł, obadała mnie bardzo dokładnie o wszystko wypytała i wytłumaczyła, mozna tez isc na wizyte nie robiąc komputerowego badania głowy
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Neurolog

Post autor: Pedro »

A gdzie ona przyjmuje i jak można się z nią skontaktować?
ciekawa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2010, 22:04

Re: Neurolog

Post autor: ciekawa »

Tylko nie Tykocka. Zostawiłam u niej ponad 2000 bo bez badań szczegółowych wmówiła mi raka mózgu. szkoda, ze tego nie nagrałam. Osobiście jeżdżiłam póżniej do warszawy, dwie wizyty i po krzyku. Nawet jedna z najgorszego rodzaju migreny przestała być uciążliwa:)
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Neurolog

Post autor: monika12 »

żartujesz?? ja byłam dzisiaj u niej powiedziała mi ze mam coś z niedokrwieniem głowy i dała mi skierowanie na ct i leki..... ja juz nie wiem czy wierzyc jej.....

a przyjmuje ona ul. BRODOWSKIEGO 7 TEL:7603311 PRZYJMUJE WE WTORKI I PT OD16
ciekawa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2010, 22:04

Re: Neurolog

Post autor: ciekawa »

Tez tak mialam. Tyle, ze mi leki nie pomogly. Przy drugiej wizycie powiedziala o raku. Pol roku bylam na srodkach antydepresyjnych, prywatnie robilam rezonans i tomografie. Wyniki byly bardzo dobre. Przy ostatniej wizycie stwierdzila, ze ona nie wie co mi jest a co dobre, za wizyte chciala kase. Poszlam potem do trzech innych, przepisywali mi srodki antydepresyjne. Tylko ze ja jestem bardzo wesola kobietka. Dopiero w Warszawie lekarz mi powiedzial, ze to jedna z gorszych odmian migreny, przepisal leki. Z codziennym bolem glowy walczylam 4 lata. A wystarczyly 2 opakowania lekow ( po 7zl) i mam spokoj.
ciekawa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2010, 22:04

Re: Neurolog

Post autor: ciekawa »

A tak przy okazji Pedro jesli lekarz rodzinny na skierowaniu napisze pilne, to w miare szybko przyjma. Tylko, ze nasi lekarze to przewaznie wmawiaja depresje. Ja 4 lata sie meczylam, ale teraz mam spokoj i nie byla to zadna depresja. Glupiej migreny nie potrafia rozpoznac
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Neurolog

Post autor: monika12 »

kurcze w szoku jestem.......ja nie mam bóli głowy, tylko zawroty............
a gdzie byłas w warszawie? mozesz mi podac namiary, bo chyba bez sensu wydawac kase
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Neurolog

Post autor: misia »

Witam.Zawroty głowy nie muszą świadczyć o chorobie neurologicznej.Może to być sprawa błędnika i tu lepszy byłby laryngolog.Ale lekarzem nie jestem i nie chcę nic sugerować.Pozdrawiam iżyczę trafnej diagnozy i wyleczenia.
ciekawa
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 sty 2010, 22:04

Re: Neurolog

Post autor: ciekawa »

Lekarz nazywa sie Piotr Szymański.Przyjmuje w Markach koło Warszawy, na ul Dmowskiego 25 B

i Warszawa ul. Marszałkowska 28 m. 114 (wjazd od ul. Sempołowskiej). Telefon (22) 781-32-52,

0-505-048-439. Jest to w miare mlody lekarz, ale ja bylam zachwycona. Pomogl mi juz przy drugiej wizycie. Wszystko dokladnie wyjasnia, dopytuje itp. Moim zdaniem powinnas sprobowac, bo dla mnie Neurolodzy w Ostrolece i Lomzy to nie lekarze. Jesli masz ochote sobie poczytac to w google wpisalam najlepszy neurolog Warszawa i tam na forach bardzo go chwalili. Niestety nie pamietam ile wizyta kosztowala.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Neurolog

Post autor: monika12 »

a ja mam jeszcze pytanie, gdzie można zrobic ct głowy (nawet prywatnie), ba mnie zapisali na 17 marca, a ja mam leki na 2tyg..... :P
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Neurolog

Post autor: monika12 »

oj tak watek się rozwinął, mnie drętwieje tył głowy i trochę lewa ręka i noga nie mam zawrotów ani boli głowy tylko czasami taka błogość odczuwam, neurolog mi powiedziała ze to jakieś niedokrwienie głowy, nie wiem skąd.... dała mi leki ale jakoś źle się po nich czuje......
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Neurolog

Post autor: mburgh »

polecam doktor Szkopek ordynator neurologi ze szpitala w Ostrołęce
ODPOWIEDZ