Pediatra

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
ibm
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lut 2009, 12:18

Pediatra

Post autor: ibm »

Czemu jeśli ktoś pyta o pediatrę zawsze temat jest blokowany. W starych postach nie ma nic konkretnego. Jeśli ktoś piszę na ten temat widocznie chce uzyskać nowe wiadomości.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: blokowanie

Post autor: monika12 »

ja polecam dr SIKORA-BEDRA przyjmuje na ul SYRENY
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Pediatra

Post autor: Pelikan »

A co dla Ciebie jest konkretne? :roll: Ja powtórzę to co w "starym wątku" - dla mnie jedyny pediatra z konkretną wiedzą i powołaniem do dr. Monika Sikora-Bedra. Moje zdanie podziela wiele innych mam, z tygodnia na tydzień coraz trudniej dostać się na wizytę do Pani Doktor, żeby umówić dziecko na popołudniową wizytę trzeba być w rejestracji przed 8.00.
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Pediatra

Post autor: bastylia »

a ja polecam zdecydowanie dr Przezdziecka.i wcale nie trzeba sie rejestrowac przed 8,wystarczy zadzwonic o 16.przyjmuje codziennie.jest bardzo mila,ma rewelacyjne podejscie do dzieci i rowniez ogromna wiedze.poza tym jak jest potrzeba kolejnej wizyty np.po tygodniu to bierze mniej niz normalnie.a to tez wazne,przynajmniej dla mnie...
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Pediatra

Post autor: elfik »

dr Przeździecka, to chyba tylko prywatnie przyjmuje, prawda?
ODPOWIEDZ