Badanie MRI

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
gocha26
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Badanie MRI

Post autor: gocha26 »

Szpital Łomża
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Badanie MRI

Post autor: monika12 »

jak nie w Łomży to Warszawę polecam, u nas moja koleżanka poszła do naszych ortopedów z bólem kolana przy klękaniu i wchodzieniu po schodach własnie to p. Gurzęda- "To po co pani klęka, ja tu nic nie widzę" i bez żądnego chociaż zdjecia, wysiedziała się dziewczyna w kolejce, żeby dowiedziec sie że ma nie klękać.... :P
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Re: Badanie MRI

Post autor: Y@rosh »

mr.Gurzeda minął się z powołaniem. nie wiem czemu tego pana NFZ (MY) utrzymuje, to jest porażka i wypaczenie polskiej Ortopedii, zresztą powinienem wytoczyć sprawę temu gościowi o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu :/... na szczęście lekarz Gadomski "naprawił" kolano. ale teraz Drugie siada, a nie wiem czy takowe badania w Oce się prowadzi. Dzięki za info :)

a dokładnie nazwisko ortopedy w Łomży?
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Badanie MRI

Post autor: Krzychu »

Warszawa - Radiologika Wilanów, ul. Wiertnicza 124, koszt 350 zł prywatnie, nie ma dużych kolejek, czeka sie bardzo krótko - myślę, że max 3 dni, szybko i profesjonalnie, opis w ciągu pół godziny, miałem tam robiony rezonans ponad pół roku temu, teraz jade 10 kwietnia. Kto by był zainteresowany to podaje nr telefonu: 022 8582358

pozdr :)
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Badanie MRI

Post autor: Krzychu »

Nie polecam robic w Ostrołęce w tej naczepie... miałem robione tam jakies 1,5 roku temu, brakuje na obrazie jakiejś skali czy tam poziomów, nie znam się dokładnie na tym - tak mi mówił chirurg, że rezonans do d**y..., poza tym bez wenflonu nie zaczęło się badanie, a w Warszawie nie było mowy o żadnej igle :)
ODPOWIEDZ