Lekarz irygdolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Lekarz irygdolog

Post autor: monika12 »

Witam, słyszałam że w Ostrołęce jest lekarz o takiej specjalizacji, czy ktoś korzystał z takich usług i co sądzicie na ten temat?
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Lekarz irygdolog

Post autor: Pelikan »

Jakiś czas temu lekarz irydolog przyjmował w Gabinecie Medycyny Wschodniej Zdrowie na ul.Mazowieckiej. Z pochodzenia był chyba Białorusinem bądź Rosjaninem. Czy ten gabinet nadal tam funkcjonuje - tego niestety nie wiem. Osobiście nie jestem przekonana do tego typu leczenia :roll:; natomiast wierzę w to, że bardzo dużo zależy od naszego nastawienia psychicznego i podejścia lekarza, więc jeśli ktoś czuje się dobrze w takim gabinecie, zabiegi przepisane przez irydologa poprawiają mu samopoczucie, sprawiają że czuje się lepiej to myślę, że warto spróbować :)
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: Lekarz irygdolog

Post autor: monika12 »

mi najbardziej chodzi o wystawienie diagnozy, czy jest ona wiarygodna?? bo słyszałam ze lekarz bada z tęczówki oka i stawia diagnozę.....
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Lekarz irygdolog

Post autor: steward »

To ja ci odpowiem, a czy placebo jest lekiem :?: Czy homeopatia pomaga :?: Otóż to siła autosugestii którą masz wdrażaną podczas takiego seansu z taką osobą (nie wiem czy tacy szarlatani w ogóle posiadają dyplom lekarza z uczelni medycznej w polsce - śmiem w to wątpić). Ja bym nie szedł, nie ufał. Miej zaufanie do lekarzy, którzy stawiają diagnozę na podstawie badań a nie domysłów. Są lepsi, są gorsi ale generalnie leczą a to się liczy.

Na całej tej medycynie wschodniej, tych bzdurach, wyssanych z palca diagnoz cierpią tylko pacjenci, którzy tak czy siak prędzej czy później trafiają do normalnego szpitala, kwestia w jak bardzo zaawansowanym stanie chorobowym (bo nie leczonym). Lekarzy którzy nawet po dyplomie leczyli homeopatią naczelna izba lekarska postawiła im zarzuty do sądu koleżeńskiego o nieetyczne sposoby leczenia. Daje do myślenia :?:

Szczerze odradzam szarlatanów, magików, chińczyków, wróżki i innych wyłudzaczy pieniędzy.
ODPOWIEDZ