Lekarze zdominowani przez kasę

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
ines
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2010, 18:52

Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: ines »

Czy jest jeszcze u nas w ostreołęce lekarz ginegolog, który wart jest pieniądze jakie mu się płaci.
Bo ja dotychczas słyszę niezbyt przychylne opinię. Ja też osobiście całą ciążę chodziłam wyłąącznie prywatnie a jak mi przyszło leżeć na patologii to moja Pani dr. nawet nie zamieniła ze mną słowa musiałam sama dopytywać się o wyniki
Kartofelek
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 08 lut 2010, 8:18

Re: Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: Kartofelek »

Przecież to stare jak świat: Nie dasz, nie masz. A przy okazji podzielę się też swoimi spostrzeżeniami. Otóż ostatnio na Kościuszki musiałam w sobotę i niedzielę skorzystać z zabiegów pielęgniarek. Wchodząc do punktu zabiegowego powiedziałam głośno dzień dobry i wychodząc po zastrzyku dowidzenia ale tylko ściany mi odpowiedziały. Czułam się jak przedmiot. Pomyślałam trudno. Panie tak były zajęte swoimi rozmowami, że nic do nich ponadto nie docierało. A ja zawsze muszę być grzeczna , uprzejma, uśmiechnięta itd.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: grs »

nawet jak bedziesz chciala zapłacić za "znieczulenie" to i tak nie dostaniesz bo nie ma anestezjologów, dlatego moja zona rodzila synka prywatnie w Białystoku (prywatna klinika "Bocian" ul. Akademicka 26) porod klasyczny ze znieczuleniem 800 zl a cesarskie ciecie 1400 zl. Poztym dostajesz wypraweczke liczac od wanienki doslownie po czapeczke i ubranko, opieka 24 h, pokoje max. 2 osobowe, lazienka w kazdym pokoju

a u nas poloznej zaplac, pampersy przynies, ubranka przynies, krem przynies
Pelsonek
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:06

Re: Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: Pelsonek »

Powiem krótko to wasza głupota to przez was ludzi robi się tak jak robi gdyby ludzie nie dawali kasy wszystkich traktowali by jednakowo to wy tak przyzwyczajacie lekarzy i teraz do czego doszło zwykły osobnik który nie płaci traktują jak śmiecia a tak naprawdę też płaci bo pracuje i składki na to są odciągane. i teraz się nie czepiajcie że lekarze biorą w łapę bo to wasza wina!!!!
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: Michał »

Pelsonek pisze:Powiem krótko to wasza głupota to przez was ludzi robi się tak jak robi gdyby ludzie nie dawali kasy wszystkich traktowali by jednakowo to wy tak przyzwyczajacie lekarzy i teraz do czego doszło zwykły osobnik który nie płaci traktują jak śmiecia a tak naprawdę też płaci bo pracuje i składki na to są odciągane. i teraz się nie czepiajcie że lekarze biorą w łapę bo to wasza wina!!!!
zgadzam się...
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: szamanka »

Również się z Wami zgadzam,ale niestety nic to nie da.
Taki jest system i tego nie zmienimy.
Zawsze się znajdą tacy,którzy dają koperty i tacy,którzy tego nie robia bo ich na to nie stać.

Ja ze swojego doświadczenia ( 2 porody ) gdybym miała rodzić trzeci raz zdecydowałabym się jednak na ten Białystok lub Wyszków. Pozdrawiam.
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: mburgh »

Zgadzam się z szamanką. W Wyszkowie można "rodzic po ludzku" przy tym nie płacąc. Gin Medicus z Wyszkowa to niepubliczna placówka która ma kontrakt z NFZ na porody. Rodzisz w ekskluzywnych warunkach za darmo. Personel ze szpitala ostrołęckiego nie dorasta temu z Medicusa do pięt !!!

Dr. Walczak, właściciel Gin Medicusa, przyjmuje prywatnie w Centrum Medycznym na 11 Listopada 51 w Ostrołęce. Tam też jest super. Personel miły, pomocny. Doktor każdą pacjentkę traktuje bardzo indywidualnie i dokładnie. (można zrobic USG zwykłe i 4D)
Czy któraś z Was będąc w ciąży słyszała o o badaniu Przezierności karkowej/ wskaźnik NT ?

...no właśnie.
Dr Walczak prowadzi ciężarne zgodnie z zaleceniami polskiego towarzystwa ginekologicznego. W większych miastach to standard. U nas z tego co wiem tylko on robi to badanie.
Warto w ciąży miec PROFESJONALNĄ opiekę. Przecież zdrowie dziecka jest najważniejsze
angellla
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2010, 23:34

Re: Lekarze zdominowani przez kasę

Post autor: angellla »

mburgh pisze:Dr Walczak prowadzi ciężarne zgodnie z zaleceniami polskiego towarzystwa ginekologicznego. W większych miastach to standard. U nas z tego co wiem tylko on robi to badanie.

Moją ciążę prowadził dr Jankowski i on wykonywał mi badanie na przezierność karku, także jeżeli ktoś nie jest pewien niech nie sieje głupot.
ODPOWIEDZ