dermatolog znający się na znamionach

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Pszczółka maja
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 27 sty 2006, 14:33

dermatolog znający się na znamionach

Post autor: Pszczółka maja »

nipokoi mnie pieprzykktóry mam(boje sie ze to może czerniak), znacie jakiegoś dermatologa, z dośwadczeniem w pieprzykach.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: dermatolog znający się na znamionach

Post autor: samanta »

polecam p. Nol-Kaczyńską, przyjmuje w przychodni koło starego szpitala, ona zna się na wszystkim :)
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: dermatolog znający się na znamionach

Post autor: bastylia »

dr Rajkowski-onkolog.mnie tez niepokoilo pare znamion,po wizycie u Niego jestem spokojna i wiem na co mam zwracac uwage.przyjmuje w przychodni rodzinnej na gorbatowa(kolo gabinetu prywatnego tanskich).
mburgh
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:26

Re: dermatolog znający się na znamionach

Post autor: mburgh »

Spróbuj do doktor Ciemerych w Centrum Medycznym na 11 Listopada 51. Tam obejmą Cię opieką. Byc może trzeba będzie pobrac wycinek do badania. Ale będziesz spokojna. Ze zdrowiem nie ma żartów.
W Centrum medycznym nie jest najtaniej (wizyta kosztuje 80 zł) ale jak mawiała moja babcia "Tanie mięso psy jedzą"
Trzymam kciuki, żeby okazało się że to nic takiego
mysikrolik
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2010, 12:20

Re: dermatolog znający się na znamionach

Post autor: mysikrolik »

zagadzam się, Pani doktor Ciemerych z Centrum Medycznego jest super. Warto do niej się udac. POLECAM
ODPOWIEDZ