Neurolog dziecięcy

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Neurolog dziecięcy

Post autor: XXXX »

Witam. chciałabym dowiedzieć się gdzie przyjmuje jakis dobry neurolog, chodzi o wizyte z niemowlakiem, z podejrzeniem wzmożonego napięcia mięsniowego.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: _KanaR_ »

Spróbuj do tego lekarza się dodzwonić i z nim porozmawiać:

Dr Dariusz Kuczyński
605573844

Bardzo dobry specjalista. Przyjmuje w Warszawie. Ostrołęckich lekarzy raczej omijaj jesli chcesz mieć dobrą diagnozę postawioną :(
słońce
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:22

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: słońce »

Ja chodzę do doktor Nizin- Kierkun. Bardzo miła pani. Mój maluszek urodził się z porażeniem mięśnia twarzowego i od razu praktycznie został skierowany na masaże . Teraz ma 9 miesięcy i praktycznie żadnego śladu na twarzy po tymże porażeniu .
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: bastylia »

dr Ślusarz,moja mała miała dokładnie to samo.od razu rehabilitacja,regularne wizyty.pełen profesjonalizm.a przy tym bardzo miło:)
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: XXXX »

a gdzie przyjmuje dr Ślusarz?? prywatnie?? a jak jest z rehabilitacja?? jesli możesz to napisz jakie objawy miala twoja dzidzia?? z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: bastylia »

jeśli chodzi o objawy to nic nie napiszę,bo po prostu nie pamiętam.moja mała w ogóle miała problemy,bo to wcześniak ważący niecały kilogram...trafiłam z nią do dr Ślusarz,bo ktoś mi Ją polecił i byłam bardzo zadowolona.skierowała nas na rehabilitację do nieistniejącej już niestety poradni "Aga", w której pracowała.oprócz tego były regularne badania w nowym szpitalu(dzieliły gabinet z dr Kierkun).gdy w wieku 10 m-cy mała zaczęła chodzić skończyły się nasze wizyty u doktor,bo to był znak,że wszystko gra:)))jeśli nie jest to bardzo pilne to po weekendzie mogę załatwić namiary do dr.nie mam w tej chwili pojęcia, gdzie przyjmuje.ja bywałam u Niej prawie 4 lata temu...
słońce
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:22

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: słońce »

Ja jeszcze miesiąc temu jeździłam właśnie do poradni Aga przy ul. Goworowskiej i tam przyjmuje dr. Ślusarz(chyba dobrze pamiętam). Moje dziecko również badała. Pracuje ta pani również w szpitalu , bo pamiętam,że po porodzie to właśnie ona rozpoznała porażenie mięśnia u mojego synka.
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: XXXX »

a gdzie dokładnie ta przychodnia "Aga" i tam prywatnie przyjmuje dr ślusarz??
słońce
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:22

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: słońce »

Poradnia Aga znajduje się przy ul. Goworowskiej 27 , to jest budynek , w którym mieści się przedszkole dla dzieci niepełnosprawnych, a poradnia jest z tyłu tego budynku. Podaje numer do sekretariatu: 0-29 760-44-06. Niewiem , czy dr Ślusarz przyjmuje tam prywatnie ,gdy moje dziecko zapisałam do tej poradni na rehabilitacje , mogłam zapisać je również na kontrole do pani doktor. Najlepiej zadzwonić i zapytać się.
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: Domka »

Ja także potwierdzam. Pani dr Ślusarz jest świetnym neurologiem dziecięcym. Przyjmuje w nowym szpitalu na kasę chorych i prywatnie. Ja na pierwszą wizytę poszłam prywatnie bo za długo było mi czekać (ponad miesiąc) a prywatnie za dwa dni. Dała skierowanie do Agi na rehabilitację i chodzimy tam do dziś. Kolejne wizyty wyznacza pani doktor i jak mówi że kontrol za 3-4 tygodnie to termin się znajduje. A z Agi też jestem zadowolona- szybko ustalili termin i panią rehabilitantkię, miła obsługa, kontrole u dr Ślusarz i dr Dudziuka. JA JESTEM ZADOWOLONA :)
wiolettta
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2010, 18:53

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: wiolettta »

podbijam temat, poszukuje neurologa dzieciecego, prywatnie jak i na nfz
compaqq
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 sie 2015, 20:53

Re: Neurolog dziecięcy

Post autor: compaqq »

Również dołączam siędo prośby o polecenie dobrego lekarza...
Chodzi o NOP.
W grę wchodzi nie tylko Ostrołęka... Warszawa, Białystok, Łomża.....
ODPOWIEDZ