Klinika w Białymstoku czy Wyszkowie - ciąża

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Klinika w Białymstoku czy Wyszkowie - ciąża

Post autor: szamanka »

Jestem w zagrożonej ciąży. W zwiazku z tym szukam specjalistów do prowadzenia mojej ciąży. ( Z całym szacunkiem do naszych miejscowych lekarzy). Nie jest to moja pierwsza ciąża,wiec doświadczenie mam w tym kierunku,a sami wiemy,że kazdy w zasadzie lekarz jest dobry jak sie nic nie dzieje. W moim przypadku poprostu boję sie,żeby nie stracić dziecka. Myślę,że kazda mama mnie tu zrozumie.
W ZWIĄZKU Z TYM CHCIAŁABYM WAS PROSIĆ O POMOC O PODANIE NAMIARÓW NA SZPITALE,KLINIKI ITP.
Słyszałam o klinice w Białymstoku na Zamenhofa,ale tam niestety nie przyjmują na NF i jest dosyć drogo.
Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE ZA POMOC I ODP.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: Qrzysio »

Dr Jerzy Piątek z Ostrołęki. Ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Ostrołęce.
Spróbuj zanim wydasz kasę poza miastem.
Ostrołęka, ul. Wybickiego, tel. 760-57-57
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: XXXX »

jest jeszcze druga klinika na Parkowej 6 w Białym (ja tam rodziłam:) porod oczywiście płatny, a do lekarza jezdziłam na ul. Akademicką 26 centrum położ.-gin. "Bocian" - ja jezdzilam prywatnie, ale zadzwon zapytaj sie bo coś mi się wydaje że tam ekarze przyjmują też na NFZ - polecam dr. Bartek Pietrzycki( cudo lekarz) jak i dr. Grzegorz Mrugacz - ja jestem bardzo zadowolona
tel. 85 744 77 00
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: szamanka »

Za Pana Ordynatora Piątka muszę podziękować,ale nie skorzystam z jego usług. Nie chciałabym wchodzić w bliższe szczegóły. A poza tym nie jest wcale taki tani za wizytę bierze 80-100zł.a na NF.nie przyjmuje,ale liczy się pomoc za,którą niezmiernie jeszcze raz DZIĘKUJE.


A reszte namiarów sprawdzę. I również Wam jeszcze raz bardzo dziękuje.
Ja zastanawiałam się jeszcze nad Wyszkowem i dr. Walczakiem.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: Mawashi »

Nie pomogę Ci w Twoim pytaniu o kliniki, ale chciałabym życzyć pomyślnego rozwiązania i żeby wszystko było dobrze.
Pozdrawiam.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
konwalia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 12:12

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: konwalia »

Polecam proponowany wyżej warszawski szpital patologii ciąży, nie trzeba mieć skierowania. Tym bardziej, jeśli nie jest to pierwsza ciąża. Najwyższy czas na badania. Życzę dużo zdrowia oraz szczęśliwego rozwiązania!!!
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: bastylia »

W 100% popieram to co napisał steward!rodziłam tam całkiem niedawno dziecko z zagrożonej ciąży{ przełom 7/8 miesiąca, 900 g waga dziecka}.to jakiś cud,ze nasz " wspaniały" ordynator w ostatniej chwili podjął decyzję o tym,żeby mnie przewiezć na Karową.a tam przeżyłam szok,bo takiej opieki i takich warunków w szpitalu nigdy bym się nie spodziewała. Profesor Czajkowski i docent Roszkowski - cuuudowni lekarze,dr Król-wspaniały neonatolog i przede wszystkim przemiłe siostry, które służą pomocą o każdej porze dnia i nocy.poza tym{co jest istotne w takich przypadkach} "przydzielono" mi psycholożkę, która dobrym słowem i trzymaniem za rękę wspierała mnie w tych trudnych dla mnie chwilach. gdybym miała rodzić raz jeszcze to tylko tam.


Życzę powodzenia!!!!
szamanka
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2010, 18:03

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: szamanka »

Jesteście kochani za te wspaniałe słowa otuchy. DZIĘKUJE WSZYSTKIM raz jeszcze. :*

Mój problem jest natury onkologicznej T_T i dlatego tak bardzo szukam pomocy.
kamczatka
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2007, 21:49

Re: KLINIKA W BIAŁYMSTOKU CZY W WYSZKOWIE ?-CIĄŻA

Post autor: kamczatka »

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniej pomocy w szpitalach, które zostały Co podane w tym wątku - pisz na priv. Mam doskonałych lekarzy, trochę dalej niż Warszawa czy Białystok, którzy staną na głowie by uratować dziecko i matkę. Jeżeli Twój problem jest natury onkologicznej, również skierują na odpowiednie badania, rozpoznanie i ew. leczenie. Wszystko w ramach NFZ. Tyle że trochę dalej.
ODPOWIEDZ